Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Chciałem synowi do pokoju kupić nocną lampkę w kształcie księżyca (świecąca kula). Zacząłem czytać opinie o produktach na allegro i się załamałem. Towary zupełnie niezgodne ze zdjęciami i opisem, świeci tylko połowa, tandetne podstawki - patrząc na negatywne głosu zastanawiam się kto daje pozytywy... Ma ktoś namiar na pewny towar tego typu? Zależy mi na ciepłej i naturalnej (księżycowej) barwie światła z możliwością ściemniania. Średnica ~15cm

Nie wiem jak tagować...
#oswietlenie #dekoracje #cokupic
zagu - Chciałem synowi do pokoju kupić nocną lampkę w kształcie księżyca (świecąca ku...

źródło: comment_1582533769WkiQz3XF73e5caIahvVd9o.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zagu: Jeśli ma służyć do innych celów niż ozdoba, to średnio się nada, zbyt słabo to świeci, kupiłem taką jedną i właśnie jeśli chodzi o funkcje ozdobną, sprawdza się super
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sezan: Nie ma oświetlać pokoju tylko być punktem świetlnym dla dziecka w nocy i dawać na tyle poświaty, żeby się nie zabić o jakąś zabawkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Teraz świeci u niego gateway Smart Home od Xiaomi ustawiony na 4% jasności. Tyle wystarczy a mogłoby być nawet mniej. Masz namiary na to co kupiłeś jeżeli jesteś zadowolony?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ziuaxa: teraz Chińczycy wysyłają z dużym opóźnieniem + miesiąc wysyłki + profilaktyczna kwarantanna antywirusowa paczki ( ͡° ͜ʖ ͡°) trochę wolę coś lokalnego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dzieju41: Jak najbardziej, tyle że nie spodziewałem się aż takiego zalewu chłamem. I januszerki która podaje wymiary obwodu zamiast średnicy...
  • Odpowiedz