Wpis z mikrobloga

Jeżeli dostajesz to co na obrazku to przepłacasz i to sporo za to co dostajesz. A nawet nie jest opisane dokładnie co więc to zły deal moim zdaniem.

Jeśli chodzi o tę ofertę to trochę mnie odtrąca że nie wypisali szczegółów. Poznaję łuk i stringer(tę czarno-białą taśmię) oraz podstawkę i są ok. Ale reszta jest nieznana, łuk nie ma opisanej siły, długości ramion. Nie kupowałabym w ciemno.

Co do samego łuku to
Pobierz Phatee - Jeżeli dostajesz to co na obrazku to przepłacasz i to sporo za to co dostaje...
źródło: comment_1582474624GyRbb1yMF0ieeDQv2dX5mR.jpg
W moim zestawie jeszcze zapomniałam o uwzględnieniu celownika, ale nie wiem w sumie czy to jest coś co Ciebie interesuje. Nie trzeba strzelać z celownikiem, początkujący z reguły nie robią tego, nie ma problemu się zaopatrzyć w ten element wyposażenia później.
A jeszcze lepszym sposobem, by zacząć, jest zapisać się do jakiejś sekcji łuczniczej. Powinieneś dostać taki zestaw jak wyżej w zasadzie w ramach składki członkowskiej i jak obrośniesz w piórka, doświadczenie i opinie to wtedy kupujesz sobie porządny łuk taki jaki chcesz. Ale to zależy od tego czego chcesz, możliwości itp itd.
@Phatee: Łuksport to jeden z najdroższych sklepów łuczniczych. Znacznie taniej taki zestaw wyjdzie zamawiając np. w sklepluczniczy.pl - a zamiast strzał Easton Inspire lepiej wziąć Avalon Tyro, które są znacznie tańsze, a jakościowo im nie odstępują.
@daedalus_pl: Można. Sens mojej wypowiedzi to głównie fakt, że oferta zaoferowana opowi jest jeszcze gorsza oraz wylistować rzeczy które są przydatne na początek, a których nie było w zestawie z protarget.