Wpis z mikrobloga

Włochy, kolejka do sklepu. Zabawne jest to że w tej kolejce stoi część osób która jeszcze tydzień temu wyśmiewała cały tren wirus tak jak robi to sporo wykopków. Miesiąc temu na tag: "po co kupować maski, po co zapasy, już się wszystko normuje, haha foliarze", a niedługo będzie: "gdzie mogę dostać papier toaletowy w Zalesiu?"
#swiat #wuhan #wirus #epidemia #2019ncov #koronawirus #polska #italia #wlochy #zalesie
washingtonplx - Włochy, kolejka do sklepu. Zabawne jest to że w tej kolejce stoi częś...

źródło: comment_1582459806bPaAeiIRPbrPWQPRxeoo5l.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@natalia__: boją się że sklepy im zamkną,
W Codogno nie zatrzymują się pociągi, z megafonów na dworcu ogłaszają jakiś komunikat, że z powodu zagrożenia epidemiologicznego pociągi będą przejeżdżać przez stację z dużą prędkością i zaleca się oddalić od torów
  • Odpowiedz
@salvia: z ciekawości zapytam co kupiłaś? A maski N99 kupiłem już miesiąc temu dla siebie i dzieci, stwierdziłem że najwyżej będą leżeć w szafie. Mój syn ma astmę, miał 2 razy zapelenie płuc, bardzo dobrze wiem jak działa służba zdrowia w Polsce ale wykopki które ledwo od mamy się wyprowadziły albo dalej z nią mieszkają będą się smiać ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@asd23434asd: od mamy wyprowadzilem sie bardzo dawno. dzieci mam 2 i dzis rano wrocilismy z nart we Wloszech. Nikt tam masek nie nosi i wszyscy sie dobrze bawia.
A to co wypisuje @salvia to zwykla paranoja i to sie leczy. Oprocz swietnie wypromowanego marketingo Coronawirusa to codziennie czycha kilkaset zagrozen ktore moga pozbawic Cie zycia.
Jak masz pecha to sie mozesz jutro zadlawic kabanosem i sie udusic. Na nartach z ktorych
  • Odpowiedz
@borjaki: akurat kupowanie masek jest logiczne bo w momencie pierwszych stwierdzonych przypadków ich zabraknie ;-) Co do reszty się zgadzam, pozwólmy każdemu postępować tak jak chce. Ja nikomu nie bronię jeździć na narty to Włoszech czy robić zapasów.
  • Odpowiedz