Wpis z mikrobloga

Hej mircy z #premierleague #arsenal #tottenham, którzy doświadczyli widowiska na żywo w Londynie. Mam pytanie. Czy i jakim sposobem można dostać się na mecz? Chodzi o zdobycie biletow. Macie jakieś przetarte ścieżki, protipy? Da się kupić bilety pod stadionem w dzień meczu? Będę wdzięczny za każde info. Interesuje mnie spotkanie 26.04
  • 4
@wucezetka: Ja byłem na meczu z Newcastle ostatnio i na początku lutego kupiłem membershipa (34 funty), a potem bilet (50 funtow). Karta zdążyła przyjść pocztą 2 dni przed wyjazdem :) Uznałem, że kupię z oficjalnej strony, bo u internetowych koników podobne ceny, a opinie różne. Teraz mam membershipa do końca sezonu i z pewnością wybiorę się jeszcze na jaki mecz lub kilka ()
Pod
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wucezetka: sprzedają bilety pod stadionem ale trzeba wiedzieć gdzie isc, najlepiej kup sobie Red member, i bilet szukaj na stronie albo jak nie ma to na grupach na fb. Nie bierz miejsc na górze stadionu bo słabo widać a i kibice tam raczej piknikowi.
@wucezetka: Tak jak tutaj pisali przede mną, tylko membeship, ale nie kupuj Red'a jeśli chcesz iść na ten mecz, bo i tak Ci się nie uda (mecz wyjazdowy na który ciężko się dostać i jeśli się nie mylę, pierwszeństwo mają Ci, którzy jeżdżą regularnie - stąd taka super frekwencja na wyjazdach).
Musiałbyś kupić membera sp*ds i liczyć, że coś Ci się trafi, poza tym raczej nigdzie nie kupisz.

Pod stadionem pewnie