Wpis z mikrobloga

to uczucie, kiedy twoja własna matka regularnie od wielu miesięcy kiedy jest pijana (a jest dość często) powtarza ci, że cię nienawidzi, że jesteś niechciany, że jesteś ''j-----m gnojem i chujem'', że masz w---------ć z domu, że do niczego się nie nadajesz itd, a kiedy się choćby zaśmiejesz wpada w furię, niszczy przedmioty, szarpie cie i uderza, a gdy wytrzeźwieje udaje że nic się nie wydarzyło i żali się rodzinie, że jestem nieczuły i nie dzielę się z nią swoim życiem #przegryw #depresja #samobojstwo #j----------e
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fang: 20, robię prawko od następnego tygodnia, ogarniam robotę, popracuje dwa, trzy miechy i w---------m na jakąś kawalerkę, fajną sprawą jest to, że mam rentę po zmarłym ojcu 1000 złotych dzięki czemu raczej będę w stanie się utrzymać
  • Odpowiedz
@robertx: tak, oczywiście, że ma rację ( ͡° ͜ʖ ͡°) Problem w tym, że ona tylko tak p------i, mój brat tylko wspomniał o wyprowadzce i już zaczęła go cisnąć, że sobie nie poradzi i biedną matkę zostawia ;(
  • Odpowiedz
@Fang: działam w tym kierunku, odcinam macki tej manipulatorki, nie reaguje na żadne zaczepki, wczoraj się znowu dałem wciągnąć pierwszy raz od dłuższego czasu i c-----o na tym wyszedłem
  • Odpowiedz
@MUDAMUDAMUDA: no co ty, wtedy byłaby zdolna do wszystkiego, a ja bym wyszedł na zwyrodnialca, zresztą zadając jej cierpienie zadaję je również sobie, ona zadając mi cierpienie również zadaje je sobie, ale nie jest tego świadoma.
  • Odpowiedz
@Habnur: jedyne o co musisz zadbać to własne bezpieczeństwo, bo z opisu wynika, że jest totalnym zwyrolem. Uciekaj od niej jak tylko bedziesz w stanie, nic jej nie jesteś winien, pamiętaj.
  • Odpowiedz