Wpis z mikrobloga

@MercedesBenizPolska: a sa lekarze z pozytywnymi? Przecież to naturalne, że skoro Anżela sie fatyguje do lekarza to ten musi jej pomóc. A jak Anżela nie stosuje sie bo nie rozumie słów do niej wypowiadanych to wystawia negatywny komentarz na zasadzie wyparcia wlasnej odpowiedzialnosci
  • Odpowiedz
@MercedesBenizPolska: to dawaj link. Może takie:

To już drugi raz kiedy Doktor Alojzy Proktor podczas wizyty stwierdza, że skończył mu się żel do USG, zdejmuje spodnie i stawia stolec który nastepnie skrupulatnie rozmazuje na brzuchu mojej ciężarnej małżonki! Po badaniu nie sprząta po sobie! Niektorzy pacjenci przychodzą z własnym kałem.

Po 10:00 wychodzi z gabinetu mimo godzin przyjęć do 12:00 bo jak twierdzi:

skończyło mu sie sranie


Nie polecam!
  • Odpowiedz
@MercedesBenizPolska: idź prywatnie, nie na NFZ. Nie dość, ze sprzętu dobrego nie ma to każda z znajomych która chciała prowadzić ciąże na NFZ kończyła źle. Pogooglaj czy jest jakaś ginekologiczna prywatna przychodnia, oni zazwyczaj maja najlepszy sprzęt. Tez w bardzo wczesnej ciąży można jej nie wykryć przez USG bo pęcherz płodowy jest bardzo mały, ale wtedy potwierdzają innymi badaniami.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@MercedesBenizPolska: od kogo dostała skierowanie? Od lekarza prowadzącego ciążę ale bez sprzętu (na NFZ?). Bo na potwierdzenie ciąży to idzie się do ginekologa bez skierowania. Jak to pierwsze USG na NFZ to chyba nie jest tak istotne (chyba, że to jest skierowanie na wykrycie wad genetycznych a żona ma ponad 35 lat lub inne wskazania). Najważniejsze jest połówkowe i tam wybrałabym najlepszego lekarza. Albo po prostu idźcie prywatnie. Na NFZ przysługują
  • Odpowiedz
  • 1
@MercedesBenizPolska post trochę stary, ale przeglądam właśnie tag to odpisze. W stalowej certyfikat fmf maja chyba tylko Zajączkowski i Mical. Ja w obu ciazach chodziłam do Zajączkowskiego, już w 12 tyg wykrył małą wadę i usg robił super dokładnie. Jest może ciut dziwny, ale usg robi dobrze I sprzęt ma nowoczesny. Na codzień pracuje w Krakowie, a w stalowej jest w piątki.
  • Odpowiedz
  • 1
@Uuk_ jeszcze dodam, że największym minusem u niego jest czas oczekiwania na wizytę, 2-3 godziny. Ale wynika to z ilości usg i czasu, który na nie poświęca. Sama miałam robione usg w 12 tyg przez 45 minut, bo sprawdzał bardzo dokładnie czy maluch zdrowy.
  • Odpowiedz