Wpis z mikrobloga

Wczoraj jakiś typek na oko około 16 lat kupował wódkę i whisky. Wyglądał tak młodo, że musiałem się pytać jego o dowód osobisty. No to pokazuje mu na ekranik ile ma do zapłacenia, a on do mnie: "i jeszcze to", i okazało się, że nie zauważyłem, że na taśmie leży ogumienie na penisa. Po przeprowadzonej transakcji przyuważyłem, że czeka na niego dziewczyna (jakaś płodna julka). Dodam, że to był jakiś manlet niewiele ponad 160 cm wzrostu. Nawet nie chodzi o zazdrość, ale zastanawiam się skoro on może, to co poszło nie tak, że ja nie mogę lub ludzi z tagu nie mogą. To nie jest pierwszy taki przypadek. Myślicie, że z atrakcyjnymi dziewczynami przychodzi do sklepu jedynie chadecja? Otóż nie i jeszcze raz nie. Przychodzą przeróżne typy: kuce, zakolaki, grubasy, niezbyt urodziwi ukraińcy czy manlety. Może tak naprawdę jesteśmy leniami albo po prostu nie ma kto wyciągnąć do nas ręki. Pewnie coś w tym jest. Jednak muszę jeszcze podkreślić, że komunikacja międzyludzka to jest chyba klucz. Przecież wyglądam normalnie, czy dużo z was na tagu tez. Nie wierzę, że każdy tu byłby nietwarzowy. Jednak mimo tego nie mam dynamizmu, nie mam w sobie energii, jakiś żywych reakcji, a mój głos nie ma w sobie żadnych emocji. Wieje nudą, skromnością i grzecznością. To chyba nie może się podobać i to jeszcze w obecnych czasach.
#przegryw
  • 49
@mieszkamzmamusia: Nie mozna zamulać to po pierwsze a tak w ogole to nikt nie wie tego np. jakie obietnice sklada ten manlet itd. ile zarabia i ogolnie nie musi zarabiac kokosów zeby chcialy z takimi byc, wiekszosc loch poleci na to ze kiedy ona bedzie potrzebowac to koles wylozy cala wyplate albo kolesia pensja wspolna a jej pensja jest jej i tak to tez funkcjonuje
@DrAndre czemu boisz się rozmawiać z dziewczyną? Ja nie umiem po prostu poprowadzic tej rozmowy by gdzieś to poszło dalej a i jąkanie się w tym nie pomaga. A mając np wybór spytać się o drogę dziewczynę albo błądzić to zapytasz czy nie?
@mieszkamzmamusia
Owszem to jest dramat. Przeżywam mocno sytuacje, kiedy gąski były napalone na mnie, a nic nie zrobiłem jak #!$%@?. Nie wiem po co założyłem Tindera xd Chyba tylko po to, aby znowu marnować sytuacje. 10/10 studentka medycyny sama zagadała i wykazywała inicjatywę. Olałem ja bo się boje randek. Jestem zbyt #!$%@?, aby odegrać cyrk 4 randek i wyrko. A jak dojdzie do macanek to będę się trząść ze strachu.