Wpis z mikrobloga

@k3lt: Stary, zła passa Mediateka skończyła się na helio p10 (którego miałem w postaci Umi super)
Mediateki są naprawdę świetnymi prockami obecnie zwłaszcza seria Helio G jak G90
@tomibomi25: Nadal bardziej sie grzeja i maja wyzszy pobor mocy od swoich odpowiednikow innych producentow, nadal zamkniety kod zrodlowy i 0 wsparcie nieoficjalne / mody (+ bardzo latwo o hard bricka przy jakichkolwiek modyfikacjach), nadal opoznione aktualizacje.
Xiaomi +- rok temu rozeslala ten gównofon kilkunastu roznym developerom na XDA i nadal ma 0 wsparcie, nikt tego nie chce ruszac.
@k3lt: gównofon bo nie ma wsparcia na xda xD sam leciałem na LineageOS ponad 4 lata, ale umówmy się, dla 90% użytkowników to nieistotne. Telefon chodzi zajebiście i trzyma mi 2-3 dni, robi fajne fotki i stosunek cena/jakość jest nie do podbicia moim zdaniem. Nie spuszczam się nad tym jaki mam procek, po prostu używam telefonu a kupując smartfon w tych pieniądzach raczej go wymienię za te 2-3 lata zanim zdąży
@Odczuwam_Dysonans: Nie dostaly aktualizacji bo Xiaomi ma w dupie aktualizacje dla sredniopolkowcow (pomijajac nic nie wnoszace aktualizacje nakladki) nawet Mi A3 ktora jest w programie Android One i miala premiere w 3 kwartale 2019 nie dostala jeszcze 10'tki.
Dlatego proponuje sie w koncu wyleczyc z tego szmelcu pod tytulem Siaomi, sama specyfikacja telefonu to nie wszystko.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@k3lt: nieprawda. Redmi Note 4X kumpla dostał aktualizację do MIUI 11 wtedy co ja, nawet parę dni wcześniej. Z kolei Szajsung A któryśtam jego laski, z tego samego okresu już dawno nie ma aktualizacji i stanął na androidzie 8 bodajże, nie wspominając o tym że ma chyba trzeci wyświetlacz bo jeden strzał i pęka. Jak Szajaungi to flagowce, ale te są z kolei moim zdaniem mocno przepłacone. Huawei, OnePlus, Pixele, spoko.
@Odczuwam_Dysonans: Sredniopolkowe Samsungi (w tym Seria "A" i "M" maja gwarantowane aktualizacje przez 2 lata (2 aktualizacje Androida), Xiaomi tylko 1 aktualizacja Androida dla sredniopolkowcow. Poćwicz trollowanie bo kiepsko ci wychodzi.
O MIUI pisalem, to nic nie wnoszace aktualizacje dodajace #!$%@? typu nowe tapety, dzwonki, zmieniony wyglad notyfikacji itp. (i wiecej reklam w aplikacjach systemowych bo przeciez na czyms im sie musi zwrocic jak sprzedaja te gownofony za grosze <3 )
@k3lt: a no właśnie, jak Samsung pisze że dwa lata, to będą dwa lata i ani dnia dłużej, z resztą pewnie nawet nie tyle. W najlepszym wypadku masz dwie wersje androida w górę. Tak jak pisałem - Redmi Note 4X i wszystkie wyżej mają wsparcie do teraz, z andka 6 do 9, trzyletni smartfon. Także ktoś Ci chyba głupot naopowiadał o tej jednej aktualizacji, idąc tym tokiem rozumowania to wszystkie Redmi