Wpis z mikrobloga

Mam złotych teściów, no a właściwie to narzeczoną. Namówiła ich, żeby na prezent kupili mi thrustmastera.
Jaram się, pierwszy raz mam taki joystick w łapie i nie ogarniam co i jak, ale przesiadka z zwykłego joya za 20zł to kolosalna różnica, a najbardziej się zdziwiłem gdy odkryłem, że ten joystick ma jeszcze obrót wokół własnej osi.

#elitedangerous
Gadzinski - Mam złotych teściów, no a właściwie to narzeczoną. Namówiła ich, żeby na ...

źródło: comment_1582391540ZwuKCr8Bp8SbgHuKNdgxSM.jpg

Pobierz
  • 8
@Gadzinski: będziesz miał czas to obczaj program Thrustmaster T.A.R.G.E.T i przestudiuj instrukcję. Skomplikowany (dla informatycznych noobów jak ja), ale można robić różne "cuda" np. gdy przytrzymasz przycisk dzieje się inna akcja albo kombinacja klawiszy itp. ( ͡° ͜ʖ ͡°) np macro do request docking albo przytrzymanie przycisku od świateł włącza nightvison
@Gadzinski: witam w klubie użytkowników T16.000M. Mam takie dwa, ten oryginalny, który niestety oczekuje na naprawę oraz model, który masz. Jest to jeden z najlepszych joyów, jakie mi się zdarzyło trzymać w ręce. Gram nim nawet w No Man's Sky.