Wpis z mikrobloga

@Zgredzimierz Rafał, Brigda, Piotr zaraz nie daleko za Witkiem. Znajdzie się też kilka innych przypadków, nie scrolloalem mocno w dół.

Chyba nie powiesz mi, że zrobili mniej od Witolda? Ich zdjęcia to trochę więcej niż koszulka reprezentacji i skok radości. Zadali sobie chociaż trud wystojenia otoczenia zamiast wyciągając randomowe zdjęcie z prywatnej kolekcji sprzed x lat
  • Odpowiedz
@WlasnieInstalujeWindowsa Więcej nie zawsze znaczy lepiej.

Tak mi się przypomniało, w podstawówce mieliśmy konkurs literacki, ogólnopolski. Każdy pisał wywody a nagrodę otrzymał kumpel za jedno zdanie - może 8 słów.

Zgodzę się na pewno, że jakość tego zdjęcia jest poniżej krytyki, szczególnie, że fotograf z galerii pewnie by pomógł :D
  • Odpowiedz
@czlowiek-lasu: Witek i może dwóch facetów przejawia jakiekolwiek emocje. Reszta to zdjęcia rodem z fb lub z przymusu na moje. Zero radości.
Mówię o zdjęciach widocznych Na głównej stronie, czyli Na te chwilę sa to te Na które minimum 3 osoby oddały głos...

Na podium powinna być jeszcze ta panienka z zelazkiem w ręku ( ͡° ͜ʖ ͡°) tu widac odrobine dystansu i pomyslu na konkurs
  • Odpowiedz