Wpis z mikrobloga

Doczekałem się zaproszenie na nagranie #1z10 i mam pytanie do uczestników odnośnie sensownego noclegu na miejscu. Jaki polecacie hotel, albo dobre airbnb w pobliżu siedziby TVP Lublin? Jeżeli jako mieszkańcy wiecie o fajnej miejscówce do zatrzymania się u siebie w #lublin i możecie coś zasugerować w dzielnicach Wieniawa/Rury bądź Śródmieście to chętnie przyjmę wszelkie sugestie ;] Nie byłem w tym mieście od przynajmniej 12 lat i zupełnie nie pamiętam gdzie co jest. Przyjeżdżam w drugiej połowie marca, ale rezerwację to już chyba warto zrobić.
  • 10
@Barracuda_sph: Trzymaj się i daj znać kiedy transmisja, powodzenia!
@jimi121: Na zdjęciach wygląda ten hostel spoko, ma wolne pokoje. Cenowo rozsądnie. Dziękuję za podesłanie ;]
@j0seph: Wieniawski to się ceni, Victoria nie ma wolnych miejsc. Mercure nie wygląda źle, może tam wyląduję. Pociągiem jadę chcę sobie odpocząć a samemu nie chce mi się autem robić 550 km w jedną stronę. Dziękuję za listę!
@taktoto: Budżetowo może być, normalnie
@hansoloxd: Moim zdaniem wstydu nie było, ale pieniędzy również nie przyniosłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) więcej stresu niż się spodziewałem i taktycznie powinienem zdecydowanie lepiej to rozegrać. Sam wyjazd bardzo udany i przyjemnie w Lublinie czas spędziłem.