Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #modadamska
jaki kolor dodatków i co na ramiona? ciężko złapać kolor - jest ciemniejszy niż na zdjęciu w środku i jaśniejszy niż po bokach. Jestem świadkową, nie lubię się rzucać w oczy, nie chcę przesadzić. Ślub końcem kwietnia, kościelny, więc muszę się jednak zakryć.
1. Kumpela proponuje prostą ramoneskę
2. Chcę sobie sama zrobić torebkę - kopertówkę z makramy - coś takiego, ale z własnym wzorem i z cekinami/koralikami jak na górze sukienki.
3. Jestem wysoka, więc celuję w dość płaskie sandały.
factoryoffaith_ - #rozowepaski #modadamska 
jaki kolor dodatków i co na ramiona? cię...

źródło: comment_1582286725p74OogkKvqPFYTBTET6uGN.jpg

Pobierz
  • 14
@factoryoffaith_: ta ramineska to ostateczność, jest zbyt codzienna a sukienka elegancka. Tutaj wchodzi w grę ewentualnie prosty płaszczyk i prosta marynarka bez klap damska. Nie szukałabym bkontrastowego koloru bo dopiero wtedy będziesz się rzucać w oczy. Ciemne kolory tez są eleganckie i widac ze strój nie jest pogrzebowy wiec nie ma co na sile sobie wmawiać pogrzebowego klimatu. Torebkę ewentualnie w jasnym kolorze ale ona jak i narzutka nie będą przy
@IdzDoAptekiPoLeki: i tak zrobię te torebkę i zobaczę :p ale zacznę już teraz ja robić, żeby mieć czas jeszcze coś kupić jak coś. Można to zrobić dużo bardziej elegancko :}
No właśnie ramoneski bym chciała uniknąć, wezmę w ostateczności. Mam super elegancki płaszczyk, ale nie pasuje to razem w żaden sposób. Marynarka na pewno bedzie wyglądać słabo, jakakolwiek ;)
Myślisz, że czerń/szarość?