Wpis z mikrobloga

Do Mirków, którzy zajmują się fotowoltaiką lub mają ją w swoim domu, czy macie do polecenia jakąś firmę działającą na Dolnym Śląsku? Nie szukam najtańszej, tylko pewnej, która działa już trochę czasu i nie zawinie się po 2 latach. Chodzi o założenie instalacji w domku. #fotowoltaika #budowadomu #oze
  • 16
@lentil_soup: nie masz zadnej gwarancji czy firma sie nie zawinie za 2 lata czy nawet miesiac.
wystarczylby jakis wiekszy kryzys albo problemy z wydobyciem surowcow i polowa firm moze zniknac z rynku
Takze wydaje mi sie ze lepiej zeby zostalo zrobione porzadnie niz liczyc ze firma bedzie istniala gdyby cos wyszlo z jakoscia montazu
@lentil_soup: nie ma latwej odpowiedzi. Szukac, pytac, weryfikowac.Wydaje mi sie ze jakosc firmy mozna juz wstepnie ocenic po tym jak wyglada efekt ich pracy estetycznie i technicznie. Jak ktos krzywo wiesza inwerter i ciagnie kable po ukosie, bez korytek itp to juz widac ze nie przywiazuja zbyt duzej uwagi do jakosci tylko robia na szybko.
Nalepiej jednak szukac ekip/firm ktore juz komus znajomemu robily i ktos z podstawowa wiedza techniczna powiedzial
@lentil_soup: Na dolnym śląsku działa mój wspólnik i gorąco polecam, kilka wariantów Panele Znshine310, leapton330, Sharp385, Longi315, Seraphim400 i falowniki do wyboru Huawei, SMA, Fronius, Sofar, Kehua do 42 brutto się wyrobimy w dowolnej konfiguracji. Mieczków 6 już robiłem dam kontakt na priv jeśli potrzebujesz referencji ( ͡º ͜ʖ͡º)