Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Na wykopie bardzo mocno zastanawia mnie to zafascynowanie tanimi prostytutkami. Osoby z problemami w kontaktach damsko-męskich zamiast się zmobilizować i wziąć za siebie to albo narzekają, że są 28-letnimi prawiczkami(co jest już samo w sobie pewnym kuriozum), albo chodzą na tanie panienki za kasę.
Kompletnie nie rozumiem jaką przyjemność może sprawić seks z dziewczyną, która od progu wydziera się na ciebie + widać, że tobą gardzi + robi to na siłę "byle było". Nie rozumiem jak można to robić z kimś, kto za 200zł godzi się na seks oralny bez zabezpieczenia z jakimiś zapuszczonymi facetami po 50-tce...
Gwarantuję wam, że zbliżenie z własną dziewczyną, czy chociażby z jakąś laską "na raz" z badoo/tindera, byłoby dużo lepszej jakości i znacznie bardziej satysfakcjonujące.
Dodatkowo zamiast uprawiać pseudo-seks z dziewczyną, która co chwilę patrzy na zegarek, spędzilibyście fajny wieczór w kinie/barze zakończony świetnym seksem, w którym druga strona stara się, bo ją pociągacie.
Wyjaśnicie mi to #przegryw?
#divyzwykopem #roksa #tinder #badoo #tfwnogf #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 31
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Osoby z problemami w kontaktach damsko-męskich zamiast się zmobilizować i wziąć za siebie

Wyjdź do ludzi, walnij pięścią w stół, zmień pracę, zacznij biegać...

Jakby było wiadomo co ze sobą zrobić, to wielu już dawno temu by sobie poradziła.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jezu chryste, ile razy to jeszcze będzie wałkowane. Ktoś sobie chodzi na divy to jego sprawa, może se to zachwalać albo i nie. Ja nie korzystam, ale jak ktoś chce - to jego sprawa.

Poza tym to nie jest kwestia mobilizacji. Sam jestem co prawda zdania, że tag #przegryw przesadza, bo pewnie sporo z nich to wcale nie są jakieś genetyczne #!$%@?, ale dali się wpędzić w pułapkę takiego myślenia.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: No no, 28 letni prawik który za cycka nigdy nie trzymał umówi się na sex randke na tinderze. Spotka się z panną która chce seksu a on nie będzie wiedział jak się zachować. W pewnym wieku już nie przystoi brak jakichkolwiek umiejętności w tym temacie, dlatego w takiej sytuacji facet musi trenować z divami
  • Odpowiedz
Kompletnie nie rozumiem jaką przyjemność może sprawić seks z dziewczyną, która od progu wydziera się na ciebie + widać, że tobą gardzi + robi to na siłę "byle było".


@AnonimoweMirkoWyznania: to idź do takiej za 400 czy 500 PLN/h to zobaczysz, a nie takie wysrywy na mirko piszesz.

Gwarantuję wam, że zbliżenie z własną dziewczyną, czy chociażby z jakąś laską "na raz" z badoo/tindera, byłoby dużo lepszej jakości i znacznie bardziej
  • Odpowiedz
Osoby z problemami w kontaktach damsko-męskich zamiast się zmobilizować


@AnonimoweMirkoWyznania: Oświeć mnie jak można zmobilizować mordę do wyglądania 8+/10 ? Jakieś ćwiczenia czy może trenerzy ( ͡º ͜ʖ͡º) ?\

Kompletnie nie rozumiem jaką przyjemność może sprawić seks z dziewczyną, która od progu wydziera się na ciebie + widać, że tobą gardzi + robi to na siłę "byle było".


Dlatego patrzy się na opinie. Jako klient z
  • Odpowiedz