Wpis z mikrobloga

@Tratak: Weź sobie zorganizuj "Szachy" Mirosławy Litmanowicz, jak ogarniesz książkę i wdrożysz wszystko co tam jest, to będziesz miał w cholerę przyjemności z gry... i zawsze znajdziesz kogoś do pogrania. Ja niedawno ogrywałem dziadków na dworcu w Samarkandzie czekając na pociąg ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tratak: Zacząłem 27listopada. Gram tylko klasyka i trening na lichessie. Codziennie średnio 2 partie i ok 30zdań. Analizuje każdą swoją partie żeby wiedzieć gdzie popełniam błędy. Codziennie oglądam też analizy partii Marianczello lub partie Carlsena na chess24. Zaczynałem z poziomu ok 1100 w klasyku. Po niespełna 3 miesiącach mam 1357.
  • Odpowiedz
  • 0
@Rekordnaklate110 jak on praktycznie w ogóle nie pokazuje swoich partii. Bardziej chodzi mi o to, że jego sposób komentowania, prowadzenia kanału jest tak specyficzny, że naprawdę można się szachami zajarać i spojrzeć na nie inaczej niż tylko nudne przesuwanie pionkami na czas. Zauważ, że ogląda go dużo osób, które w ogóle nie wiedzą jak grać w szachy, a są tam dla samego jego komentarza xd
  • Odpowiedz