Wpis z mikrobloga

Bardzo proszę, Dariusz Szczotkowski.

- Panie prezesie, bo tu padło takie pytanie, ponieważ bardzo mocno krytykuje Pan Dietę Ketonową. Tej zimy było takie badanie, jakiego jedzenia obywatel najmniej boją się w swoją diecie. Pierwsze miejsce orzechy laskowe, drugie miejsce ryby,

- A nie było tam Awokado przypadkiem?

- Nie nie było Awokado.

- Nie było Awokado popatrz Pan.

- Było ale nie była w pierwszej trójce Panie prezesie. Jednak to są produkty keto diety, trzech na stu obywateli zesrało się to chyba nie jest tak dużo prawda? Może jednak idźmy tą drogą a nie słodyczami które mają zero dwa tłuszczu w składzie no i jest tragedią jakąś okrutną.

- Proszę Pana, spośród dwóch armii z których jedna wpierdziela słodycze a druga siedzi na keto, w tej pierwszej ludzie są bardziej tłuści ale oni zwyciężają, bo widzi pan, celem życia nie są tłuszcze.

- A co?

- To jak przepraszam nie będę zastępował pańskich dietetyków. Ludzie mają swoje faworki mają swoje racuchy mają swoje pączki i to jedzą i tym srają, a pan chce tylko keto. To niech pan sobie żre i żyje dalej.

- Mam nadzieję, że będę tłuszcze żreć i żyć dalej panie prezesie.

- Proszę pana, jak powiedział wybitny krakowianin Stanisław Lem, Na instagramie pod hasztagiem dieta są in-in-in-influenserzy, one żyją sobie całkowicie bezpiecznie za milion dolarów od soroza.

- Przykro mi ale dobre wychowanie musi tutaj zastąpić faktografia, no nie jest pan normalnym człowiekiem na diecie.

- Panie prezesie odniosłem wrażenie, że po raz pierwszy nie jest Pan... jest Pan któryś raz już u nas w programie ale pierwszy raz widzę pana spalającego wszystkie węglowodany.

- Ja nie spaliłem wszystkich węglowodanów proszę pana, tylko usiłowałem podkreślić dobitnie, że mnie brzydzą tłuszcze, że najważniejsze jest się zdrowo nażreć. Niestety celem życia nie jest bycie fit, celem życia nie jest keto, mnie uczono, za komuny to było, ale mnie uczono "powiedział Bartek dziś tłusty czwartek". A was się uczy: “Jesteś tym co zjesz.”, tfu!

#pasta #heheszki #korwin #pdk #polityka #dieta #tlustyczwartek