Wpis z mikrobloga

Czy da się wygrać pierwszy turniej w Ratajach? Jestem na początkowym etapie, parę godzin po prologu i mimo, że całkiem dobrze opanowałem walkę nie jestem w stanie wygrać drugiej rundy(drugiej walki z 3 z jednym przeciwnikiem). Nie ważne ile razy trafiam przeciwnika ten w ogóle nie traci zdrowia. Jaka może być tego przyczyna, czy ta walka specjalnie jest tak ustawiona by przegrywać drugą walkę? Dodam, że udało mi się wygrać pierwszy pojedynek i trzeci, jednak przy następnym przeciwniku o mały włos przegrałem pierwszą i przy drugiej ta sama historia. Nie ważne ile razy trafiam przeciwnika, ten wcale nie traci hp.
#kingdomcomedeliverance
  • 4
  • Odpowiedz
@GreXiu666: jak zaczynałem walkę siłę miałem na poziomie 4-5, miecz na pewnie którymś z pierwszych, pozostałe bronie na 0. Ale kwestia jest taka, że ta rzecz działa się niezależnie od broni, wczytywałem parę razy save i bez znaczenia, czy to miecz, siekiera, czy młot, pasek zdrowia wroga ani drgnął. A w trzeciej walce obrażenia wchodziły normalnie. Tak samo w przypadku drugiego przeciwnika. W pierwszej walce zadaje mu obrażenia, w drugiej już
  • Odpowiedz