Wpis z mikrobloga

Zrobiłem w życiu wiele głupot ale nie wiedziałem, że największa głupotą będzie tkwić w #!$%@? związku przez 10 lat w którym byłem bankomatem.

Jestem już miesiąc po rozwodzie i w ogóle kiedy widzę byłą żonę to się nią po prostu brzydzę, głównie jej zachowaniem.

Przez całe 10 lat związku ta kobieta przepracowała może z rok czasu a jej rodzice wmawiali mi, że tak musi być a ja jeszcze gorszy debil dawałem sobie to wmawiać.
Co osiągnąłem z nią przez ten cały związek? 2 wyroki, mieszkanie 35m2 i 10 letni samochód, dwójka dzieci, córka 8 lat a syn 2.

Obecnie jestem w nowym związku. Jeszcze nie usłyszałem "daj mi na paznokcie, na fryzjera, na lekarza" bo ta kobieta sama na siebie pracuje. Mimo, że sama wychowuje 6 letnie dziecko to od 8 lat i tak jak ja prowadzi własną działalność i niekiedy zarabia więcej ode mnie.
I dzięki temu wspólnie planujemy zakup domu bez kredytu i bez obaw, że będę musiał sam #!$%@?ć dzień i noc a ona jeszcze wyciągnie mi hajs z konta aby pokazać przed koleżankami ile to kasy nie dostaje.

Rozwód trwał rok i jakie zmiany u mnie?
Szczególnie finansowe.
Wsiadam w stare auta aby przypomnieć sobie jak to jest być biednym (posiadacz peugeota 407)
Do pracy dojeżdżam W211 bo i tak go nie szkoda
Na co dzień poruszam się 10 letnim A8 4.2TDI w najbogatszym wyposażeniu
Na szczególne okazje wyruszamy hybrydowym RAV4
Za 3 tygodnie odbieramy nowe XC60

Jedyne czego w życiu żałuję to to, że nie rozwiodłem sie wcześniej.

#rozwodzarzutki #chwalesie #wygryw
  • 10