Wpis z mikrobloga

Zimy brak, śniegu brak więc dzisiaj przeniesiemy się w porę letnią!

ATELIER COLOGNE

Marka, którą darzę ogromną sympatią za naturalność składników.
Tak powinny być przedstawiane cytrusy w perfumach. Odnoszę się tutaj do świetnego Orange Sanguine z pięknym akordem czerwonej pomarańczy.

Chciałbym dzisiaj z wami poznać kolejne dwa zapachy ze stajni Atelier Cologne i sprawdzić artyzm zapachów letnich tej marki.

Muszę też wspomnieć o próbkach firmy, które zrobiły na mnie spore wrażenie. Jeśli ktoś kiedykolwiek miał w rękach sample Atelier Cologne to mógł zobaczyć jak powinno przedstawiać się zapach nie tylko poprzez wrażenia olfaktoryczne!

Na pierwszy ogień idzie PACIFIC LIME.

Limonka z Meksyku.
Cytryna z Włoch.
Kokos z Filipin.
Amerykańśka mięta.
Eukaliptus z Chin.

Chcesz zaskoczyć ukochaną osobę przyjęciem, które przywoła szczęśliwe wspomnienia… Twoje myśli szukają świeżego źródła inspiracji. W takich chwilach iskrzący zapach może wystarczyć, aby odkryć nowy świat zapachowych nut, żywych kolorów i tropikalnego upału. Wszystkie te wrażenia i ekscytujące emocje są zatopione w egzotycznych perfumach Wybrzeża Pacyfiku.
*

ATELIER COLOGNE PACIFIC LIME 2,7 zł/ml - do rozlania 160 ml

Fragrantica
Parfumo

Drugim zapachem będzie POMELO PARADIS.

Soczyste perfumy cytrusowe Pomélo Paradis są wierne swojej nazwie: owocowy, świeży zapach otworzy drzwi do olfaktorycznego raju przytłaczających emocji. Zapach cytrusowy dla kobiet i mężczyzn wykonany z:
pomelo z Florydy
mandarynki z Włoch
wetiwerii z Haiti

Przypomni Ci pyszne, egzotyczne owoce dojrzewające w ciepłym słońcu.
Przyjemnie i orzeźwiająco!
*

ATELIER COLOGNE POMELO PARADIS 2,7 zł/ml - do rozlania 160 ml

Fragrantica
Parfumo

Rozlewam od 5 ml.

Szkło: 3 zł
Mam dekanty z pojemnością: 5 ml, 10 ml, 30 ml, 50 ml

Przesyłki:
Paczkomat 13 zł
Poczta Polska 14 zł
Paczka w Ruchu 10 zł
Kurier 16 zł

Płatność BLIK, Paypal, Przelew.

Proszę o deklarację jeśli chodzi o ilość ml w komentarzach. Resztę ustalimy na PW.
Terminy wysyłek mogą się wydłużyć z racji zamówienia spośród dalekich kresów Europy.
*Tekst tłumaczony ze strony marki.

Coś tam mam jeszcze innego do odlania. Lista na PW.

#perfumy #rozbiorka #modameska #streetwear
Minishcap - Zimy brak, śniegu brak więc dzisiaj przeniesiemy się w porę letnią!

AT...

źródło: comment_15821851334UwlM9ZC7XgPUWXDUzvpoP.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
Drugim zapachem będzie POMELO PARADIS


@Minishcap: Mam bardzo mieszane uczucia co do tego zapachu. Bardzo różni się od innych od Atelier Cologne. Dla mnie podchodzi pod gourmandowe zapachy i nie mógłbym go nosić na codzień (chyba że jeden dzień w lato dla funu). Zecydowanie bardziej widzę w nim kobietę niż faceta. Dlatego dla mnie jest na szarym końcu jeżeli chodzi o AC.

Ogólnie świeże i słodkie otwarcie, bardziej grejpfrut niż pomelo,
  • Odpowiedz