Wpis z mikrobloga

Siemacie Mirki i Mirabelki #lodz #motoryzacja #sprzedam
Czy ktoś z Was nie szuka autka do kupna od rzetelnego Mirka? Ew. Zamiana na mercedesa z roczników 2010-2019 ale bez dopłat z mojej strony.
W marcu będę się pozbywał jednego z mojej kolekcji (kolekcja liczy dwa ( ͡º ͜ʖ͡º) ), to konkretne służy mi do przewożenia różnych przeroznych najrozniejszych rzeczy, głównie na działkę.
Auto to: Ford Focus z 2003 roku chyba oczywiście w kombi.
Silnik: 1.8 TDDI mówi to Panu coś? Najbardziej niezawodna fordowska jednostka napędowa jaka kiedykolwiek istniała dodatkowo w niezawodnej kondycji. Zadbane, wymieniane. IGŁA!!!!
Kolor: srebrny metalic.
Wyposażenie: Ghia, mówi to Panu coś? To Mercedes wśród Fordów.
- klimatyzacja
- podgrzewane fotele
- podgrzewane lusterka
- podgrzewana przednia i tylna szyba
- centralny zamek z pilota
- chromowane elementy karoserii
- drewniane wykończenia w środku
- multimedialna kierownica (sterowanie radiem i komputerem)
- komputer pokładowy (pokazuje spalanie, aktywną jazdę, średnie spalanie, na ile km zostało paliwa w baku, temperaturę)
- relingi na dachu
- nagłośnienie w aucie BOSE, daje do pieca, basik i wszystko az się szyby trzeso
- elektryczne szyby
- poduszki powietrzne dwie
- DOMYKANIE SZYB Z KLUCZYKA, SOMSIAD OSZALEJE

Co on tam jeszcze nie ma. Po mieście pali 6 litrów (można na kompie sobie sprawdzic). Wsiadać i jeździć. Kołpaki zostawiam w gratis, radio fabryczne. Wszystko wymieniane na czas, silnik nie puka nie stuka. Dorzucam 5 litrów płynu do spryskiwaczy zimowego. Koło zapasowe i wszystkie dokumenty co i kiedy było wymieniane.
Przebieg: poniżej 240 tys jak na prawdziwego staruszka sprowadzanego z Niemiec przystało. Auto jeździ cały czas po pięknym mieście Łodzi.
Do wymiany w czasie 6msc: lewy amortyzator, lewy próg i trzeba w nim sobie posprzątac dość gruntownie (woziłem dużego psa i dodatkowo cymynt na działkę, często #!$%@? wsiadałem też i jechałem ( ͡º ͜ʖ͡º) )
Lepszego nie znajdziesz w Polsce.
Cena: 3700 ale dla Mirków : 3499 ( ͡º ͜ʖ͡º)
Do negocjacji, a jak.
Pomogę, doradze, podwioze a jak jesteś piękną kobietą o nieposzlakowanej opinii i gołębim sercu to umowie się na kawę (uprzedzam, babcia mówi, że jestem.zabojczo przystojny, 30lvl here) ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 8
@Sloneczko ps. Jak by jakimś cudem Ci się coś tam popsuło itp. Zapraszam z piwerkiem, mam garaż na wsi i wiele potrzebnych narzędzi - naprawie w ramach gwarancji, znam.to auto na wylot ;)