Wpis z mikrobloga

@NaebanyMistrzu: trochę tak, ale na przykład teraz mam konto na Badoo i okazało się, że poznałem bardzo fajną dziewczynę dzięki temu. Póki co bardzo dobrze nam się pisze, ale jesteśmy już umówieni więc zobaczymy jak będzie w realu. Miałem też kiedyś konto na tinderze i sądzę, że na obu appkach mozna trafić kogoś sensownego, pomimo zalewu niezbyt interesujących jednostek.
@deathfetish: jestem tego samego zdania. Raczej nie mam problemu w kontaktach z ludźmi, ale próby zagajania w klubie jakoś do mnie nie przemawiają. Chyba tylko i wyłącznie wtedy gdy widzę, że faktycznie spodobałem się dziewczynie, a ona mnie.
@NaebanyMistrzu: Mnie to trochę śmieszy. Przecież właściwie od zawsze z tych wymagań jakichś losowych Karynek z portali randkowych była absolutna beka. Takie miejsca zawsze uchodziły za karynaria i sebiksiarnie, gdzie panny przysmażone w solarium na porządne medium well szukały disco-boyów o takim samym stopniu wysmażenia i z żelowymi kolcami na bańce. xD Aż tu nagle okazuje się, że to jakaś wyrocznia, bo randomowa Sylwia napisała, że ona by chciała chłopa, który
@Xreak: Kobiety prawdy nie mowia zawsze klamia prawda jest wtedy jak jej grzebiesz #!$%@? pod pempkiem. Cala reszta ich gadania to takie gierki spoleczne zeby nikogo nie urazic zrazic czy bog wie co. Ale to co mowia to nie jest to co mysla nigdy to tylko takie odbijanie pileczki zeby nie wiem chumoru ci nie popsuc czy cos w ten desen. Tobie powie o jaki ty masz charakter a potem da