Wpis z mikrobloga

Cześć ludziska, mam już dosyć kraju z dykty, czy tam styropianu. Zaczynam się rozglądać za pracą w normalnym kraju, ktoś poleci jakieś normalne agencje pracy na start? fajnie, jeśli znacie takie, które mają oferty pracy na myjni w auto spa, albo autodetailingu ;) oraz jaki kraj byście polecali? wiadomo, że najlepiej Szwajcaria, ale ciężko z agencjami w kierunku, który mnie jara i mogę pokazać co potrafię

Niemcy/Austria/Szwajcaria/Anglia/Norwegia
Belgia/Holandia z dużym znakiem zapytania

#emigracja #autodetailing #pracazagranica #niemcy #szwajcaria #austria #anglia #norwegia #belgia #holandia
  • 10
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@kosa1333: myślisz, że za granicą będziesz się w stanie utrzymać z pracy na myjni? Do detailingu to trzeba mieć trochę papierów, żeby Cię brano na poważnie. Pastowanie, to jeszcze nie detailing.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kosa1333: nie oceaniałem Ciebie, bo jak zauważyłeś - nie wiem co potrafisz, nie twierdzę absolutnie, że jesteś w czymś za słaby czy coś... Ale tak jak mówię... Na myjnie się nie opłaca bo nie wyzyjesz a opłacalny detailing będzie raczej wymagał potwierdzenia jakiś kwalifikacji, bo jak pojedziesz do Niemiec, to nikt Ci nie da samochodu za 500k €, tylko dlatego, że umiesz. Nawet jeżeli umiesz to zajebiście.
  • Odpowiedz
@Arthaniel: od tego każde studio ma ubezpieczenie, nie pytam o takie rzeczy, jedynie o agencje pracy, certyfikat mogę wyrobić na miejscu mając pracę i robiąc np pranie aut/mycie, czy coś.

1300e podstawy+300/400 napiwków + darmowe zakwaterowanie to źle jak na start blisko auto spa? myślę, że jak na start to nie ma źle
  • Odpowiedz