Wpis z mikrobloga

Hej Mirki. Jaki polecacie akumulator do zabawki typu Barton Hyper 125cc?
Stał około miesiąca nieodpalany i dziś patrzę o tu ok. 1V na aku, a mrozów nie było. (,)
Kupiłem funkiel nówkę z saloonu i sprzedawca mówił, że stacyjka odcina akumulator, a ja głup uwierzyłem.
A może felerny akumulator trafiłem, bo to w sumie moto typu #cebuladeals. Tak czy owak potrzebuję nowego akumulatora, nwm zwykły czy żel. A i picrel taki jest obecnie.
Jak macie jakieś sprawdzone sklepy proszę o linki.( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motocykle #kiciochpyta #akumulator #pytanie
ForceMajeure - Hej Mirki. Jaki polecacie akumulator do zabawki typu Barton Hyper 125c...

źródło: comment_1582132893ZQhbsCtW0TgXxvvcofJ6jV.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
wiem, ale czasami ktoś przegląda


@ForceMajeure: zdaje się że też się nie wyświetlają, tagi w komentarzach to droga w jedną stronę.

Btw: ile miałeś od nowości usterek i problemów z chińskim?
  • Odpowiedz
@poji: Kilkanaście. Głównie to kiepski montaż n.p. nie prowadzenie przewodów w "kanałach" a są. Tyle, że one są składane w salonach - ergo chrzanią polacy. Usterka elementu jest pierwsza.
  • Odpowiedz
@RupturaPerinei: Motorek użytkowany od sierpnia u.r. Raczej dbam o swoje sprzety, jak nie jeździłem to doładowywałem. #!$%@?łem ostatni miesiąc, bo nawet nie zajrzałem. Ale nie było mrozów i to mnie dziwi. Niestety nie mam rozpiski elektryki - szukałem na necie, ale nie ma, albo złe frazy.

  • Odpowiedz
  • 1
@ForceMajeure zależy od modułu zapłonowego , czy jest DC czy AC. Jeżeli AC to kopnięcie samo go zasila i powinien odpalić. Jeżeli DC to bez akumulatora nie podziała :(
  • Odpowiedz
  • 1
@ForceMajeure I szukaj 12n7-4b mogą być innej pojemności, ale wymiary będą takie same. Jeżeli nie będzie stał pod chmurką podczas chłodów to bierz żelowy (czy tam prawie żelowy). Jak ma być mu zimno to bierz lepiej kwasowy, bo lepiej znosi zimno
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ForceMajeure: dowolny AGM. Exide ale zalany fabrycznie jest ponoć OK, ale pewnie inni polecili już coś lepszego. Tak czy owak - taki akumulator może stać parę miesięcy i się nie rozładuje. U mnie po prawie 2 miesiącach postoju 12,9 V, czyli ciągle dobrze.
  • Odpowiedz