Wpis z mikrobloga

Oskarek z bogatej rodziny, dostanie lub odziedziczy mieszkanie/dom wart min. 500 tysięcy złotych. I nic nie musi robić.
Ty, ja czy pozostali muszą zap^%lać jak woły na kurzą klitke 35m2 na obrzeżach jakiegoś mokradła.
Kredyt na 25-30 lat, ale czekaj czekaj. Na kredyt trzeba zasłużyć - najpierw liceum, matura póżniej studia
potem pracować jak koń pociągowy, żeby dostąpić zaszczytu zadłużenia się w banku #przegryw
Mescuda - Oskarek z bogatej rodziny, dostanie lub odziedziczy mieszkanie/dom wart min...

źródło: comment_1582117646aVuxrUl5FZFUzdQJSsIDZL.jpg

Pobierz
  • 29
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mescuda: 500 000? Nie przesadzaj to które rodzice mi kupili kosztowało 310 000, ale teraz podobne chodzą za 410 000.
Ale nie narzekaj przecież nie każdy musi mieszkać w mieście wojewódzkim, na strzeżonym osiedlu deweloperskim, 20 minut rowerem od rynku.
Po prostu ciężko pracuj to będziesz w stanie sobie kupić mieszkanie z rynku wtórnego jakiś gorszej lokalizacji( we Wrocławiu na przykład to będzie Leśnica)
w pełni popieram @robertx . Wieczne czepianie się, bo ktoś ma lepiej? Tak było, jest i będzie. Ja na ten przykład dostałem mieszkanie w spadku po babci. Mam teraz błagać o wybaczenie i przepraszać, bo coś dostałem od mojej bliskiej rodziny zamiast zaciągać na to kredyt? xd Im częściej przeglądam mirko, tym częściej przekonuję się o tym że ludzie to naprawdę lubią sobie robić pod górkę i sami sobie stwarzają problemy. Wszyscy
@Mescuda: A nie zapominaj o tym, że te oskarki mają też dużo łatwiej z dziewczynami, nie dość że dobre geny, wzrost, twarz, to jeszcze mają mieszkanie w młodym wieku. Każda Juleczka ich.
@Mescuda: I co w tym złego? Jakbym przez cały życie ogarnął jakiś majątek, to też bym chciał, żeby moje dzieci miały dzięki temu łatwiej w stosunku do dzieci innych, którzy całe życie nic nie uzbierali.