Wpis z mikrobloga

Głębokość dolnych szafek kuchennych u wszystkich producentów to ok 58-60cm jest to uwarunkowane głębokościami sprzetów agd (piekarnik, zmywarka itp.) ,górne szafki mają ok. 35 cm głębokości
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnileweZ: w Agacie mierzą ci pomieszczenie i odcinają szafki na wymiar, standardowo to głębokość jest taka jak zmywarki (akurat jestem poza domem to nie zmierzę inaczej xD)

I jeśli będziesz brał z Agaty to - niezależnie od producenta - uważaj żeby przynajmniej dna szafek były zrobione z płyty 18. Ja meble od nich mam od 4 lat prawie, ogólnie jestem zadowolony, ale dna mam z płyty 16 i w dwóch najcięższych
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: ja juz je kupilam :) i jakos mnie naszlo wieczorem - moj oiekarnik potrzebuje szafki o glebokosci minimum 55cm, wiec jeszli szafki maja 50cm to lipa. Ale doczytałam, ze sie odsuwa szafki od sciany, wisc pewnie mozna to skorygowac
  • Odpowiedz
@AnileweZ: Szafka piekarnikowa powinna mieć ok. 560mm (korpus) z frontem około 580. Piekarnik się zmieści, jeśli nie będzie na ścianie gniazdka. to samo się tyczy zmywarki, lodówki itp. Reszta szafek dolnych 510mm do hdf(plecy) górne od 320 i wiecej.
  • Odpowiedz
@AnileweZ: Pozostaje przenieść gniazdo za szafkę obok, albo pod szafki za cokół. 1,5-2m przewodu i puszka hermetyczna, a na ściane dać zaślepkę na zero.
  • Odpowiedz