Wpis z mikrobloga

Wczoraj kupiłem nową roślinę, spodobała mi się Fittonia, więc ją wziąłem, przygarnąłem no i jest. Ale do rzeczy. Wczoraj rosła nisko, liście opuszczone, patrzę teraz a tu wszystkie liście poszły do góry. Mam się bać? Chyba przy tej roślinie nie jest to normalne? Powinna rosnąć nisko.
#rosliny #ogrodnictwo
Pobierz
źródło: comment_1582059213M65d8vPPND1YznOf8gEsJG.jpg
  • 53
Lubisz liście z kleksem po twardej wodzie?


@magnes125: Aaa, myślałem że chodzi o to że im zaszkodzić można jakoś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kleksy raz są, raz ich nie ma, nie wiem od czego to zależy. Tak w sumie patrze i tylko na dracenie widać w paru miejscach że poplamiona :D Raz poplamie, spryskam 2 raz to zmyje, jak narazie w miare czysto tak że pryskam dalej
@Niewiemja: Dlatego jak przychodzi lato, to nie nadążam wacików kupować, a matka nie nadąża z gotowaniem bigosu. Wszystkie brudne, zimowe grzeszki wychodzą na światło dzienne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@dzieju41: Wypada aż zapytać, a gdzie Ty skoro je masz? Chociaż ostatnio to zdarzyło mi się roletę zaciągnąć bo tak dawało po oczach.
Dlatego jak przychodzi lato, to nie nadążam wacików kupować, a matka nie nadąża z gotowaniem bigosu. Wszystkie brudne, zimowe grzeszki wychodzą na światło dzienne ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@magnes125: Ha, wiedziałem żeby nie wyrzucać starych materiałowych chusteczek bo sie jeszcze mogą przydać, waciki nie potrzebne ( ͡º ͜ʖ͡º) O, bigos przecież! Właśnie sie zastanawiałem co sobie zrobić jutro do jedzenia dobrego, dzięki