Wpis z mikrobloga

#chlodzenie #komputery #pcmasterrace

Mireczki polecicie jakieś konkretne chłodzenie procka, albo przynajmniej producenta?
Bez kręcenia, LGA 1155, maks. 13-14 cm wysokości, bo obudowa nieco węższa niż standardowa.

Po wielu pozytywnych opiniach wcześniej zdecydowałem się na Spartan 3 Pro, który nie działał (jak się okazuje nie tylko mi), więc Silentiumpc odpada.
  • 10
  • Odpowiedz
@Tytanowy: tam jest chyba zwykła Sigma za grosze, mam ich kilka (w tym jedną na Fortisie) i zasadniczo są ok

Jeśli dalej masz to chłodzenie i go nie oddałeś do sklepu to kup jakieś lepsze cichsze śmigło np. od BQ i będziesz zadowolony z takiego zestawu
  • Odpowiedz
@Atreyu: Rozważałem tę możliwość i z tego co czytałem to niektórzy tak robią, ale doszedłem do wniosku, że to trochę bez sensu zgadzać się na otrzymywanie od razu wadliwego produktu. Zwłaszcza jeżeli nie płacę za zwrot.
@dobry_dzemik: Komp jest używany i stockowe ma złamaną nóżkę, więc tak czy siak muszę wymienić.
  • Odpowiedz
tam jest chyba zwykła Sigma za grosze, mam ich kilka (w tym jedną na Fortisie) i zasadniczo są ok


@Atreyu: W spartanach jest wentylator 100mm, nie do kupienia, co najwyżej 92mm można wsadzić o ile mocowania są takie same.
  • Odpowiedz
W spartanach jest wentylator 100mm, nie do kupienia, co najwyżej 92mm można wsadzić o ile mocowania są takie same.


@Viscop: rzeczywiście 100mm, ale na mocowaniach 92mm więc nie ma problemu z zastąpieniem go czymkolwiek
  • Odpowiedz