Wpis z mikrobloga

Wreszcie udało się kupić wszystkie urządzenia AGD do kuchni. Wybrałem lodówkę, zmywarkę, płytę gazową, piekarnik, mikrofalówkę w zabudowie i pralkę. Tak się złożyło, że wszystkie sześć sprzętów to firma BEKO. Udało się załapać na promocję w sklepie ze śpiewającymi chomikami i ostatecznie płyta gazowa wyszła za złotówkę (przeceniona o 898). Jakie macie opinie o firmie BEKO?

Druga sprawa to przedłużenie gwarancji na sprzęty. Kierownik sprzedaży w sklepie chyba pół godziny nas maglował i namawiał na przedłużenie gwarancji przynajmniej na pralkę i zmywarkę. Koszt takiej imprezy to ponad 7 stówek ale ostatecznie zrezygnowaliśmy z tego. Ktoś z Was przedłużał i nie żałuje? Bo opinie są raczej słabe.

#remontujzwykopem #agd #mediaexpert
  • 6
@czympyrympym Generalnie Beko dobra firma, lodówkę mam już 8 lat i śmiga elegancko, pralkę miałem z przedłużona gwarancja do 7 lat i popsuła się w 8 roku użytkowania :D teraz znów mam pralkę z Beko i jak narazie śmiga
@czympyrympym: Beko to turecka montownia, 10lat temu ploty krążyły że dużo tam podzespołów jest od bosha. Widziałem dużo tego sprzętu w angielskich mieszkaniach z pokojami na wynajem bo sprzęt był tani. Jakością nie powalał, w jednej chacie miałem zepsutą pralkę w innej zmywarkę. Ja tą firmę omijam.