Wpis z mikrobloga

@AnonimoweMirkoKazania: CD Projekt, był jeszcze Play (a może nadal jest? playware; kiedyś malucharacery, teraz symulatory mechanika itd).

Z tamtych czasów pamiętam fajny - bo w sumie innych za bardzo nei było - wirtualny świat. Dzwoniło się, zamawiało, gierka przychodziła - w 90 latach czary. Mam kilka gier zakupionych tam :].

CDA też fajne - było - teraz też kupuję, ale tylko z sentymentu, bo chcę mieć wszystkie numery. Zacząłem od 1/97,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoKazania: The Sting było moją pierwsza oryginalną grą, którą kupiłem za hajs dostany od wujka ( ͡° ͜ʖ ͡°) ależ żałuje ze nie mam pojęcia gdzie płyta nie mówiąc już o kartonowym pudełku które było jednym z symboli tamtej epoki i pewnie już dawno poszło z dymem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@bullkovsky: eeehhh ;] a ja mam swoje kartony, pierwszą PCtowym oryginałem (bo na Atarynce same piraty, hehe) była Tajemnica Statuetki albo Whizz. Z ciekawostek, to mam pierwszego NFS oraz Construtora z polskiej dystrybucji.

A The Sting to o tym włamywaczu? fajne to było, pamiętam, że dobrze po warezach chodziło :-]. Taa - jest reklama :)

Z fajnych gier z tamtego okresu - Pizza Syndicate? pamiętam, że jkakieś zabezpieczenie tam było, że
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoKazania: że co? XD
eXtra Gra była już na rynku kiedy CDP miał stosunkowo ugruntowaną pozycję na rynku jako wydawca gier. Przypomnę, że wcześniej wydali między innymi Baldura z fenomenalnym Polskim dubbingiem czy Diablo 1 i 2.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AnonimoweMirkoKazania: równie dobrze można było wsadzić zdjęcie eXtra Klasyki albo Dobrej Gry za 9.99 i napisać to samo. Imo uważam, że to niezbyt celowe wprowadzenie czytelnika w błąd.
Cenega czy LEM też miały swoje tanie serie gier.
  • Odpowiedz