Wpis z mikrobloga

Dzien dobry, zmagam sie wlasnie z weryfikacja konta na coinbase, mam wykonać przelew sepa, mbank robi mi pod gorke i mam dzwonić na infolinie bo jest to wg nich podejrzana transakcja, czy moge zrobic taki przelew przez revoluta i zostane pozytywnie zweryfikowany?
#kryptowaluty #coinbase #bitcoin #ethereum
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@100x: znaczy nie tyle chodzi o blokowanie przez mbank, po prostu przy wykonywaniu przelewu sepa wyskakuje mi komunikat ze mam dzwonić na infolinie bo przelew nie chce przejść
  • Odpowiedz
@av18: wysyłałem przez Revoluta rownowartosc 10pln (wyszlo jakies 2,3e), wpisalem ten tytuł co chcieli, 20 lutego maja dotrzeć do nich pieniądze, jak tak sie nie uda to bede próbował przez mbank
  • Odpowiedz
@DiorSauvage: Ważne, żeby wysyłać z banku konkretną walutą, czyli nie PLN, nie dolary, tylko Euro (np. 1€). Jak wyślesz inną walutę niż Euro to weryfikacja się nie uda
  • Odpowiedz
@DiorSauvage: jak wysłałeś euro z konta walutowego to przejdą na coinbase o ile w mbanku na to pozwolą, ja robię zasilanie coinbase pro zawsze przez revoluta bo jest po prostu duzo szybciej, ładuję kartą bez limitu revoluta (to nic nie kosztuje) a potem przelew zwykły z revo na coinbase pro idzie 2-4h w tygodniu zależy też czy wyślesz rano w południe czy wieczorem.

Zamiana PLN na EUR w mbanku może
  • Odpowiedz
@DiorSauvage: idź jeszcze na coinbase/earn i dodaj się do wszystkich list, pewnie dadzą z czasem darmowe krypto, mi już dali wszystkie krypto , nie wiem chyba ze 120$ wpadło a tam jeszcze są niewykorzystane wszystkie linki w sumie może wpaść 186$
  • Odpowiedz