Wpis z mikrobloga

#tlustyczwartek #paczek #biedronka #auchan #tesco #lidl #stokrotka
Polecam omijać zakupy czegoś co tylko kształtem przypomina pączek, bo nie ma nic poza nazwą z nim związanego, czyli z popularnych supermartetów.
Aż mi się na wymioty zbiera jak sobie przypomnę co można było znaleść w biedronce dzień po czyli w piątek.
Tego typu pączki są wyprodukowane np. miesiąc wcześniej, później zamrożone, żeby się nie popsuły.
Dlatego, najlepiej kupić dobre dwa lub trzy z lokalnej piekarni, za miast np. 12 tanich masówek.
Pawci0o - #tlustyczwartek #paczek #biedronka #auchan #tesco #lidl #stokrotka 
Poleca...

źródło: comment_1582038748SwBw5ebjE3RRamj9xut4Pl.jpg

Pobierz
  • 14
Dobry przykład masowej produkcji pączków, czyli prosto z taśmy produkcyjnej:
60tyś pączków, zamówienia z całego województwa. ( _)
Pawci0o - Dobry przykład masowej produkcji pączków, czyli prosto z taśmy produkcyjnej...
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Pawci0o wstyd się przyznać ale #!$%@?łem takie 3 od razu, no ale co? mame kupiła a ja na bezrobociu.
Tak sobie właśnie ostatnio rozkminialem i doszedłem do wniosku, że jeśli w pl jakieś gastro to tylko tanio i dużo.
Dlaczego?
Bo patrząc na oceny Google najwyższe oceny u mnie w mieście mają lokale które podają dużo i tanio.
Nie ważne że żarcie gorsze w polskim szpitalu ważne że się można #!$%@? za
@Pawci0o piszesz to w takim tonie jakbyś jakieś tajemnice odkrywał. Przecież jazdy w miarę ogarnięty człowiek wie jak to jest z takimi paczkami.
Ja tam sam raczej w ogóle nie kupię, smakoszem Paczków nie jestem żeby do piekarni #!$%@?ć a cały karton takich mi niepotrzebny, ale jak w robocie postawią to że dwa pewnie zjem i w ogóle nie będę się krzywic
@Pawci0o: Moja siostra to kupiła, ojciec i brat spróbowali, brat się zrzygał a ojciec cały dzień odchorował, obaj po jednym pączku, ja tylko powąchałęm i śmierdziało jak surowe ciasto. Ojciec jak już doszedł do siebie to poleciał do lokalnej piekarni po 10 prawdziwych pączkąw z różą.