Wpis z mikrobloga

Kobiety nie tylko ignorują słabych mężczyzn, one ich dogłębnie nienawidzą i starają jeszcze bardziej pogrążyć (nie wiem dlaczego tak jest, jakiś społeczny mechanizm ewolucyjny mający nawracać zachowanie błędnie działających jednostek na właściwy kierunek?).

Czyli jeżeli macie jakiś konflikt z dziewczyną, znajomą, matką lub przełożoną, to nie oznacza, że macie być jeszcze bardziej potulni i usłużni jak wpajają wam kulturowe wzorce - przeciwnie musicie być gorsi i to zdecydowanie...

Zachowanie kobiety zmienia się wtedy jak za dotknięciem magicznej różdżki...

#p0lka #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #przegryw #lifehack #blackpill
  • 21
  • Odpowiedz
po prostu trzeba być sobą, tylko będąc sobą możesz być szczęśliwy, a jeśli będziesz ciagle grał by przypodobać się jakieś cipie to gdzie tu radość?


@marcin-kolecki: nie masz sie przypodobać, zacznij ruchać w jednym momencie więcej niż jedną laskę to jedna się kapnie że masz kogoś na boku i ją to zacznie irytować, przełączy się w tryb rywalizacji i wtedy zyskasz szacunek w jej oczach.
chyba ze ma gowniaka to wtedy
  • Odpowiedz
@throwaway2137: kobiety to #!$%@?. Nie ważne czy to koleżanka kolaga ktoś słabszy czy silniejszy. Zawsze jest zazdrosc aż dupa pęka. Najlepsze są te ich pozorne mniemanie o sobie. Na co dzień nie dostępna bo to towar za miliony a na dyskotece ciągnie co popadnie po %.
  • Odpowiedz
nie masz sie przypodobać, zacznij ruchać w jednym momencie więcej niż jedną laskę to jedna się kapnie że masz kogoś na boku i ją to zacznie irytować, przełączy się w tryb rywalizacji i wtedy zyskasz szacunek w jej oczach.


@Pawel993: Zesrałem się, bo to prawda
Kiedyś nawiązywałem "bliższe" kontakty z jedną, max dwoma dziewczynami jednocześnie, oczywiście #!$%@? to wychodziło i zwykle budziłem się w ręką w nocniku i tyle z moich
  • Odpowiedz
najlepsze jest to że każda różowa zaprzeczy


@Pawel993: Nie dziwię się, sam bym zaprzeczył jakby mi ktoś mówił, że np. "myślisz #!$%@?". Ale po głębszym zastanowieniu pewnie musiałbym przyznać rację ¯\_(ツ)_/¯

A nie jestem przystojny i ba, nawet nie jestem wysoki, a na ilość koleżanek nie narzekam xD
  • Odpowiedz
@niochland: spoko opcja jest mieć brzydką dziewczynę, lepiej ją mieć niż być sam #przegryw wtedy w oczach laski, laska zamiast pomyśleć "desperant bierze byle kogo" myśli "ja pierdziele co on w takiej widzi" i ją to nakręci

jest to #!$%@? ale co zrobić
  • Odpowiedz
@throwaway2137: napisałem koleżance dzisiaj że teraz szukam kogoś spoza kraju a najlepiej azjatke, murzynkę albo kogos z kultury indyjskiej. Jeszcze nigdy nie miałem od niej tyle wiadomości przez godzine co teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°) może tak trzeba żyć właśnie
  • Odpowiedz
@Pawel993: ja nie zaprzeczę, ostatnio doradzilam szefowi postawić się klientce która wymagała bóg wie czego i co?

Sam był zaskoczony ze odpowiedz jaka dostał to przeprosiny i zgodę na kosztorys i wszysyko co chciał XD
  • Odpowiedz
@Pawel993: nie każda, ja nie zaprzeczam nie raz widziałam jak kobieta tak działa i sama to stosuje wobec kobiet będąc kobietą
ale kobiety które tak robią ( może tylko ja takie spotkałam ) zazwyczaj są bardzo słabe, nie ogarniają zycie, nienawidzą siebie, mają kompleksy
  • Odpowiedz
@Kopy: nawet nie wiesz jakie potrafią być wobec drugiej kobiety, sama staram sie innym kobieta pomagac bo każda z dziewczyn przeżyła w swoim życie chociaż jedna kobietę która próbowała ją zniszczyć z byle jakiego powodu i sama sie z taka użeram, nie widzialysmy sie od ponad 5 lat a sprawdza moje wszystkie sociale, rozsiewa plotki wysyła znajomym moje zdjęcia śmiejąc sie ze mnie, że wygladam tak i tak
  • Odpowiedz