Wpis z mikrobloga

Wsiadam do tramwaju, na wejściu już uderzył mnie smród. Na początku tramwaju siedzi żul, szczyny spływające po nogawce płyną na pół tramwaju. Tych obrońców żulerni w tramwaju to doszczętnie #!$%@?ło, bronić ludzi, czy raczej zwierzęta bez żadnych zasad życia w społeczeństwie.

#krakow
  • 43
  • Odpowiedz
@S7-1500: Ostatnio wsiadłam do autobusu, zajęłam miejsce jakoś tak na środku. Pociągam nosem, coś wali. Rozglądam się, patrzę, a tam żul na samym tyle siedzi. Dopiero jak się przesiadłam na sam przód, to przestałam go czuć. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Oni nawet nie płacą za bilety. Nie rozumiem, dlaczego ktokolwiek ich broni.
  • Odpowiedz
@S7-1500: klasyka - dlatego zawsze wsiadam z samego przodu - żule tam nie idą bo śmierdzą motorniczym i wtedy oni reagują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@S7-1500: zapraszam w #warszawa do lini nr 108. Jedzie sie nią przez wieś Siekierki i ogrodki dzialkowe. Nienwazne czy jade na 5, 8 czy 11 do pracy zawsze sa #!$%@? żule i #!$%@? niemiłosiernie. Trzymajcie sie w tym Krakowie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 46
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: a gówno kogo obchodzi uzależnienie menela. Jak woli pić dyktę zamiast starać sie zmienić swoją sytuację i iść do noclegowni, umyć się to niech gnije pod mostem a nie pakuje się ludziom do klatek schodowych albo zbiorkomu
  • Odpowiedz