Wpis z mikrobloga

Wsiadam do tramwaju, na wejściu już uderzył mnie smród. Na początku tramwaju siedzi żul, szczyny spływające po nogawce płyną na pół tramwaju. Tych obrońców żulerni w tramwaju to doszczętnie #!$%@?ło, bronić ludzi, czy raczej zwierzęta bez żadnych zasad życia w społeczeństwie.

#krakow
  • 43
  • Odpowiedz
@S7-1500: Ja kiedyś jadąc do pracy na szósta zobaczyłem... gowno na środku tramwaju. Najlepsze, ze potem jechał dziadek frontem do klocka xd nie przeszkadzało mu
  • Odpowiedz
wiesz co to jest uzależnienie? Alkoholizm?


@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: Ojej, biedny menel... niech osra i obrzyga autobus. Niech ludzie wąchają zapach jego szczyn i zaschniętego gówna. Należy mu się, bo woli walić jabole i śpi na śmietniku.
#!$%@?... jak ci ich szkoda to bierz samochód i zgarniaj takich na wycieczkę, a nie tu tutaj próbujesz wzbudzać poczucie winy w ludziach, bo płacą za bilet i nie chcą siedzieć na osranych siedzeniach.
  • Odpowiedz
Cytując klasyka: Jak żul jedzie tramwajem to tramwaj jedzie żulem. Ale jak żul przestaje jechać tramwajem to tramwaj i tak dalej jedzie żulem.
  • Odpowiedz
@S7-1500: Jak śmiesz szkalować komunikację publiczną? Dzisiaj w gorących masz dwa wpisy na temat Sośnierza, który ośmielił się zasugerować, że ludzie powinni sobie kupić auta. Dobrze że nie powiedział czegoś podobnego do Twojego wpisu, bo zaraz by się okazało, że pół wykopu kocha swąd żula i najchętniej by mu jeszcze alko dokupiła żeby miał czym szczać w autobusie :|
  • Odpowiedz