Wpis z mikrobloga

@Soojin21: Uwielbiam jak ktoś na oczywistą prawdę wysra sobie tekst w stylu "ale taguj to..." :D

To, że PiS skręcił w Lewo i jego koalicjantem jest Lewica - to akurat FAKT, nie opinia. Fakt potwierdzony przez głosowanie nad podatkiem cukrowym, czy podwyżką akcyzy. Cała kadencja będzie tak wyglądać i zanosi się na to, że PiS puści oczko do Lewicy by ta w 2 turze pomogła Dudzie wygrać z Kidawą / Hołownią ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ps. i dzięki za danie mnie na #czarnolisto mimo tego, że nawet cię nie znam i nigdy z tobą nie rozmawiałem xD
Masz w opisie "libertarianka", mimo iż szkalujesz Konfederację - najbardziej libertariańską partię w obecnej kadencji sejmu (co oczywiście nie zmienia faktu, że do klasycznego libertarianizmu to im w ciul daleko), a propsujesz socjalistyczną Lewicę, głosującą w sprawach gospodarczych ramię w ramię z socjalistycznym PiS-em i jeszcze na dodatek dajesz na czarną listę wszystkich wolnościowców bez wcześniejszej interakcji xD

Po co więc tak kłamać w opisie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Szczególnie, że libertarianizm nie ma nic wspólnego z lewicą. To nurt prawicowy, który ty tak ochoczo zwalczasz ¯\_(ツ)_/¯
#konfederacja #neuropa #4konserwy #potilyka #polityka
L.....y - @Soojin21: Uwielbiam jak ktoś na oczywistą prawdę wysra sobie tekst w stylu...

źródło: comment_1581957279sPrM9LOVVtLPVo7zEgzOe7.jpg

Pobierz
  • 24
@Tyraxor:
https://www.dorzeczy.pl/kraj/128313/zaskakujace-slowa-prezydenta-chodzi-o-zwiazki-partnerskie.html

Ani nagły zwrot, ani kampania, przepisy unijne mogą wymusić wprowadzenie tego przez PiS, więc już budują powolutku grunt, co zasadniczo będzie przesunięciem w lewo, tyle że to nie PiS się będzie sam przesuwał, po prostu zostanie przesunięty i zaczyna sobie z tego zdawać sprawę, więc powoli trzeba wyborcom tłumaczyć.
większość "libertarian" to zwykli libertyni, których gospodarka nie interesuje.


@NijuGMD: Racja.

Próby rozmowy a zwłaszcza merytorycznej z takimi osobami zawsze się kończy na tym ze cię czarnolistują.


@FPmaster: tak ale tutaj mamy gorszy przypadek, bo tak jak napisałem w poście - pierwszy raz to konto widzę, nigdy z nią nie rozmawiałem xD
Kolejny dowód na to, że anty-wolnościowe szury mają swoją grupę do czarnolistowania ( ͡° ͜ʖ ͡
@Niezgodny: - bycie inteligentnym człowiekiem
- Sugerowanie, że ktoś jest "prawica/lewica" na podstawie tego jak nazywa lgbt
Wybierz jedno.

Pozostałe to totalne kłamstwa. PiS puszcza oczko do Lewicy w kwestii światopoglądowej - a w kwestii gospodarczej już ramię w ramię z towarzyszami głosuje. PiS to lewica i to jest fakt, nie opinia.
@Soojin21 zadałem Ci ponad 3 dni temu proste pytanie:

Masz w opisie "libertarianka", mimo iż szkalujesz Konfederację - najbardziej libertariańską partię w obecnej kadencji sejmu (co oczywiście nie zmienia faktu, że do klasycznego libertarianizmu to im w ciul daleko), a propsujesz socjalistyczną Lewicę, głosującą w sprawach gospodarczych ramię w ramię z socjalistycznym PiS-em i jeszcze na dodatek dajesz na czarną listę wszystkich wolnościowców bez wcześniejszej interakcji xD

Po co więc tak kłamać
@Soojin21: Nie wiem czy umiesz czytać ze zrozumieniem - ale już Ci napisałem, że Bosak nie popiera 500+ (tylko 1000+ jako ulgę podatkową), 13 emerytury (tylko emeryturę bez podatku).

Mogłaś udawać, że tego nie przeczytałaś, ale teraz już to wiesz, dlatego powtarzam:

Masz w opisie "libertarianka", mimo iż szkalujesz Konfederację - najbardziej libertariańską partię w obecnej kadencji sejmu (co oczywiście nie zmienia faktu, że do klasycznego libertarianizmu to im w ciul
@Soojin21: Bosak nie popiera 13 emerytury, ani 500+. Nie ma to jak być szurem, który za KOGOŚ decyduje co popiera a co nie. Może jeszcze za mnie napiszesz co ja popieram, bo ty wiesz lepiej prawda?

Bosak wyraźnie napisał: W programie mają dalsze rozszerzenie tego programu. A jakie jest dalsze rozszerzenie tego programu w planie ugrupowania reprezentowanego przez Bosaka? Rozszerzenie z 500+ na 1000+ w formie ulgi podatkowej. Zamykam temat.

I
@Soojin21: A teraz powtarzam i czekam na odpowiedź:

Masz w opisie "libertarianka", mimo iż szkalujesz Konfederację - najbardziej libertariańską partię w obecnej kadencji sejmu (co oczywiście nie zmienia faktu, że do klasycznego libertarianizmu to im w ciul daleko), a propsujesz socjalistyczną Lewicę, głosującą w sprawach gospodarczych ramię w ramię z socjalistycznym PiS-em i jeszcze na dodatek dajesz na czarną listę wszystkich wolnościowców bez wcześniejszej interakcji xD

Po co więc tak kłamać
@Soojin21: Czyli merytoryka na poziomie pantofelka.

"Szkaluje najbardziej libertariańskie ugrupowania w sejmie, propsuję anty-libertariańskie ugrupowania, ale określam się jako libertarianka bo mogę" ( ͡º ͜ʖ͡º)

Z mojej strony nie ma żadnego bólu dupy. Po prostu uwydatniam twoją hipokryzję. Dzięki mojemu whistleblowingowi, coraz więcej osób się na tobie poznaje - bo twoja działalność na Wykopie nie ma nic wspólnego z libertarianizmem.