Wpis z mikrobloga

O nie, Jeremy Fragrance wrzucił kolejna topkę! To dopiero pierwsza z dziesięciu w tym tygodniu, a w niej dokładnie te same perfumy co w każdej innej od 3 lat. Lecę oglądać!
#perfumy
  • 12
  • Odpowiedz
@Quimeen: No to klasyczny randomowy wysryw, który pokryje się w 90% z jego prawdziwymi wypowiedziami -> I tell you guys, this fragrance is sweet, sexy, vibrant. Women love it so much that they will want to kiss you right away even if you are a piwniczak and beta like most of my viewers.
  • Odpowiedz
@ddchavez: Ja ogladam Smelling Great Fragrance Reviews, FRAG-MENTAL - te dwa kanały warto. Lubie jeszcze Demi Rawling i Curly Scents bo są sympatyczne. Ostatnio popularna staje się tez polka Monika Cioch.
  • Odpowiedz
@ddchavez: do tego co kolega wyżej napisał dodałbym Redolessence (chociaż czasami ciężko mi się go słucha), Gents Scents, Big Beard Business, Simply Put Scents (chociaż on potrafi mieć dłuuugie przerwy we wrzuceniu filmów). Za to Demi Rowling nie znoszę bo wydaje mi się trochę taką damską wersją Jeremiego (i nie chodzi mi o to, że jest tak #!$%@?ąca, po prostu wszystkie jej listy są takie same)
  • Odpowiedz