Wpis z mikrobloga

@wookasz98 matura ustna to ogólnie śmiech bo albo musisz być turbo debilem albo szkoła jest na tyle mądra żeby uwalać swoich za co możesz podziękować im środkowym palcem za zmarnowanie trzech lub czterech lat.
  • Odpowiedz
@DiggerMeat: Niestety chodziłem do jednego z tych "lepszych" liceów w kraju, co roku w top5. #!$%@? że mature mieliśmy z nauczycielami z tego samego liceum + z innego obcego ale też z bardzo dobrego. Powinni nam podmienić na nauczycielki z jakiegoś gówno liceum a im dać naszych, my już swoje z nimi przecierpieliśmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wookasz98:

a słabo mówisz

Ale to chyba trzeba mieć FASa i zaczynać od

No #!$%@? tego ten, no

bo nie wiem jak otępiałym trzeba być żeby #!$%@?ć podstawy z polaka. Jeśli ktoś nie potrafi się wysłowić pod przygotowaną prezentację, to może jednak faktycznie to średnie jest dla niego za wysokie?
  • Odpowiedz
@tellet Pochwal się najpierw do jakiego gówno liceum chodziłeś, gdzie przepuszczano cie z klasy do klasy za robienie kolorowanek. Wiekszosc znajomych mi osób które robiło olimpiady informatyczne, matematyczne i reprezentują poziom inteligencji tak wysoki że nawet z gwoździem w mózgu by cię przewyższali robiło maturę ustna na 30 % albo nie zdawało np przez brak umiejętności komunikacji z obcymi osobami i rozmawiania z nimi. Ale jak ktoś chodził do gow o liceum,
  • Odpowiedz
@wookasz98: To znaczy, że są po prostu tępi. Oczytani czy posiadają jakiś zasób wiedzy, ale są tępi, bo gdyby byli, jak sam piszesz, inteligentni, to by się przygotowali, choćby pod względem prezencji i rozmowy z drugą osobą.
Ale, jako że byli tępi, to uwalali lub ledwo zdawali na 30%. Takie osoby potem, o ile ktoś ich nie poprowadzi za rączkę do dobrze płatnej pracy, potrafią siedzieć w jakiejś
  • Odpowiedz
@tellet typie zastanów się co ty #!$%@?, żaden z nich nie jest tępy, ja też zdałem mature z polskiego na 30%, bo oceniały mnie nauczycielki z jednego z najlepszych liceów w kraju a nie tak gównianego jak Twoje. Teraz kończę jeden z najlepszych w tym kraju kierunkow ścisłych, zarabiam 6k co jak na 21 lat nie jest źle i mam przed sobą niezłe perspektywy. A jakiś #!$%@? dzban #!$%@? wie skąd, będzie
  • Odpowiedz