Wpis z mikrobloga

Pytanie do osób korzystających z ulgi dla młodych, którzy nie składali u pracodawcy wniosku i teraz dostaną zwrot pobranych kwot na zaliczkę podatku dochodowego.

Jak wygląda Wasz PIT11? Bo staram się rozliczyć, ale na Twój epit nie uwzględnia mi ulgi i chyba mam źle wypełniony pit od pracodawcy, bo jedyny przychód mam w polu 29 w 1 wierszu, w drugim gdzie chyba powinny być przychody po 01.08 mam wszędzie pusto (pola 36 itp)

Pola F i G też mam puste.

Siedzę kombinuję i nie mogę wykombinować :/

#pit #podatki
  • 10
@kamilmajster od tego roku już sami zdecydowali i będziesz już odczuwał przy wyplacie ( ͡º ͜ʖ͡º) Jeśli pola puste to księgowa pracodawcy się pomyliła albo nie wiedziała że masz <26 lat
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Malmi: właśnie się dziwiłem jak dostałem przelew za styczeń xD właśnie chyba księgowość zawiniła, pójdę to jutro wyjaśnić, teraz przynajmniej wiem jak inni mają to wypełnione
@kamilmajster: ja w pozycji 40 mam jakas smieszna sume a 58 jest puste, dostalem dosyc duza kwote do zaplaty, a raczej nie odczułem żebym dostawał dużo więcej przy wypłacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kamilmajster: i jak Mirki, coś wiadomo jak powinien ten pit 11 wyglądać bo u mnie księgowa coś miesza, najpierw miałem wypełnione pozycje 36 i 37 a teraz mówi ze chyba jednak powinny być puste... Ktoś znalazł jakąś podstawę?