Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Ej mirki czy to ja jestem #!$%@? czy ludzie?

W sobotę jakoś po 23 napisała do mnie laska z tindera z którą juz jakiś czas pisze. Wysłała mi wiadomość, że ma #!$%@? dzień i "potrzebuje przytulenia" odpisałem jej, że no spoko, ale co sie stało itp bo przecież nie przyjadę do niej teraz specjalnie, bo już zasypiałem na siedząco i nawet nie mieliśmy okazji się poznać.

Coś tam finalnie z nią poheheszkowalem i poszedłem spać.

Wczoraj pytam sie jej kiedy jakieś piwo/wino, a ta ze wczoraj (w sensie że w sobotę) xD

I teraz pytanie czy to ze mną coś jest nie tak czy z ludźmi?
#tinder #kiciochopyta
  • 9
  • Odpowiedz
@polik95: no księżniczka przyzwyczajona, że każdy frajer na skinienie palca do niej przyjeżdżał. xD Ostatnio gadałem z jakąś randomową laską i chwaliła się, że jej znajomej, to nawet maka przywozi. xD
  • Odpowiedz
Z Tobą jest wszystko ok, laska najwidoczniej #!$%@?, skoro pisze takie rzeczy do obcych gości a potem- o ile dobrze zrozumiałem- strzela fochy, no nie pojechałeś do obcej laski. Chciałbyś się wiązać z kimś takim? Może i by Wam wyszło, ale jednak większą szansa jest taka, że to szmul i zaraz by szukała czegoś po drobnej sprzeczce. Sorry, ale nie mieści mi się w głowie co napisałeś, kobiety tak się najczęściej nie
  • Odpowiedz