Wpis z mikrobloga

W tym kraju nie mozesz po prostu byc niewierzacym i po smierci zostac pochowany bez katolickich gusel. Jak nie ma krzyzyka ba nagrobku to znajdzie sie jakis wandal ktory stosowny krzyzyk dorobi. Strasznie ekspansywni ci katolicy( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25703376,katowice-uszkodzono-nagrobek-kazimierza-kutza-nieznany-sprawca.html
#bekazkatoli #katolicyzm #katowice
Pobierz PDCCH - W tym kraju nie mozesz po prostu byc niewierzacym i po smierci zostac pochowa...
źródło: comment_1581931360uiewu0L0OEZTRALWIQzyDk.jpg
  • 34
no po to stawia się nagrobek by zachować częśc pamięci o zmarłym. Czasem pisze się zawód, daję zdjęcie, cytat, itd jak był niewierzący to nie umieścił symboli religijnych


@wytrzzeszcz: podkreślam, jaką to mu różnicę robi? Jedyny rozsądny argument to obraza uczuć religijnych ateistów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
cmentarz jest dla żywych nie dla zmarłych.

Jeśli miał rodzinne to może zostać w ten sposób urażona.


@wytrzzeszcz: jakoś mało progresywne stanowisko tu przyjmujesz. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Cmentarze i wszystkie miejsca gdzie ludzie są pochowani są miejscami pamięci o zmarłych w najbardziej lajtowej wersji, nie mówię już o kulcie zmarłych jak w chinach.

Ale skoro cmentarze są instrumentem opresji religijnego zabobonu. To dlaczego takie rodziny dokładają
Ja #!$%@?, jak można nawet próbować bronić czegoś takiego, nie masz żadnego prawa demolować czyjejś własności, a twoje niezbyt inteligentne fikołki tego nie zmienią


@wioseneczka: @Yahoo_: a gdzie ja napisałem że popieram wandalizm ? XD wioseneczka weź ochłoń i potem pisz, bo cię ponosi ( ͡ ͜ʖ ͡)
o #!$%@? ci chodzi typie


@Zenek_: a o co ci chodzi?

@wioseneczka: droga Mirabelko, swoim wpisami nigdzie nie poparłem wandalizmu. Po prostu zapytałem się jaką to trupowi robi różnicę. A co do pamięci wielkiego człowieka, jakim był K.Kutz (poważnie to mówię teraz) uważam, że dla jego pamięci więcej zrobiłby pomnik w cenie placówki na Powązkach niż to co jego trupowi wystawili.

@invisibleborder: czemu zawdzięczam te plusy ( ͡°