Wpis z mikrobloga

W dzisiejszym Raporcie Mniejszości pochylę się nad niezwykle interesującą książką. W 2012 roku Iain Macintosh, Kenny Millar i Neil White, z pomocą wielu osób związanych ze sceną Football Managera, ale też m.in. piłkarzy napisali książkę "20 Years of Beatiful Obsession: Football Manager Stole My Life". Polscy fani Football Managera długo czekali na jej tłumaczenie... No i w końcu się doczekaliśmy. Na rynku jest już dostępna polska wersja. Jej tytuł brzmi "Football Manager to moje życie. Historia najpiękniejszej obsesji", a w naszym kraju jest dostępna dzięki wydawnictwu SQN. Niej poświęcę dzisiejszy odcinek. Osoba z najlepszym refleksem będzie mogła dołączyć książkę do swojej domowej biblioteczki. Zapraszam serdecznie. Premiera odcinka po 19.

Więcej informacji o książce znajdziecie pod tym adresem. Layout strony powinni docenić szczególnie starzy wyjadacze, którzy zarwali niejedną noc przy Championship Managerach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jako artykuł wprowadzający szerzej w temat, mogę polecić artykuł, który swego czasu napisałem o historii serii. Oczywiście to tylko takie "intro" przed lekturą książki, ale nieco bardziej początkujących menedżerów dobrze wprowadzi w klimat.

Co będzie potrzebne, aby dziś dorwać książkę? Dobry refleks, uważne słuchanie i adres mailowy: radio@bonton.chelm.pl. Przypominam też, że Raport Mniejszości funkcjonuje również poza radiem, jako podcast na Spotify.

Jak zwykle zapraszam do obserwowania tagu #audycjaraportmniejszosci i słuchania kolejnych odcinków. Im jest Was więcej, tym więcej mam motywacji by tworzyć kolejne. :)

Garść niezbędnych linków:

Raport Mniejszości na Spotify: KLIK!
Link do internetowego playera: KLIK!
Fanpage na FB: KLIK!
Archiwum na stronie internetowej, gdzie możecie zapoznać się z poprzednimi odcinkami: KLIK!
Pierwszy wpis, w którym wyjaśniam co, jak i dlaczego: KLIK!

#audycjaraportmniejszosci #footballmanager #ksiazki #rozdajo #gry #pilkanozna #kultura #podcast #radio #spotify
PussyDestroyer1995 - W dzisiejszym Raporcie Mniejszości pochylę się nad niezwykle int...

źródło: comment_1581927806Bhw8UI3x7eE20r3eovosAM.jpg

Pobierz
  • 2
@PussyDestroyer1995: niestety ta seria się stacza, z gry dla zapaleńców i fanów futbolu próbują zrobić gre dla wszystkich przez co poziom trudności w ostatnich wersjach to jakiś żart.

Kiedyś się w to fajnie grało, bo gra wymagała kombinowania z ustawieniem zawodników, taktyka miała realny wpływ na gre zespołu, a teraz co by się nie ustawiło to jak nie jest jakimś taktycznym s-f to da radę.

Gram w managera od czasów gdy