Wpis z mikrobloga

@koziol87: zgoda na unlock jest przypisana, natomiast czekac trzeba. Zostalo to wprowadzone, zeby chinscy sprzedawcy nie unlockowali masowo telefonow na rynek chinski, z zamiarem sprzedazy z wgranym globalem. Oczywiscie nie zdalo to egzaminu, ale czas oczekiwania pozostal.
  • Odpowiedz
@koziol87: kurde nie wiem, ale to bywalo bardzo roznie, a nie bardzo bylo wiadomo od czego to zalezy, jedni twierdzili ze od stazu konta xiaomi, inny ze od telefonu (w domysle nowsze modele dluzej). Nie podam ci dokladnie co i jak.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PurpleHaze: @koziol87: na pewno trzeba? Miałem konto na rn4 na mi8. Teraz na mi9t pro wczoraj odblokowałem bez czekania żadnego najpierw dodałem w ustawieniach co trzeba. Ale odblokowania nie robiłem też po wyjęciu z podełka, a po miesiącu. Jak pisze, żadnego czekania.
  • Odpowiedz
@koziol87: Na świeżym koncie Redmi Note 7 wymagał odczekania 7 dni. Na starym koncie, które ma parę lat i odblokowane dwa urządzenia, musiałem na Redmi 7 oczekiwać coś koło 10 dni (czas był podany w godzinach więc nie pamiętam co do dnia, ale na pewno więcej niż siedem), więc ten czas nie jest sztywny.
  • Odpowiedz