Wpis z mikrobloga

Robicie jakieś raporty z wydatkami firmowymi? Np. że w styczniu wydaliście 1000 zł na reklame, 2000 zł na rozwój produktu, 5000 materiały itd.? Kategorie, słupki, wykresy, dochód, ROI?

Jakieś porady? Pomijać transakcje typu koszt przelewu zagranicznego 6 USD, albo koszt utrzymania rachunku 25 zł miesięcznie itd.? Faktury na to i tak nie biore więc raczej nieistotne?

#firma #dzialalnoscgospodarcza Jak sobie takiego Excela zrobie, to po co mi księgowy?
  • 9
Pomijać transakcje typu koszt przelewu zagranicznego 6 USD, albo koszt utrzymania rachunku 25 zł miesięcznie itd.? Faktury na to i tak nie biore więc raczej nieistotne?


@RichKidOfSnapchat: i w koszty firmy tego też nie dajesz?
@RichKidOfSnapchat: ja mam tylko zestawienie zleceń. Dla kogo. Kiedy. Czy skończone czy wystawiona faktura czy zapłacone.
Kosztów nie zestawiam w excelu ale jeśli mam fakthre elektroniczna to zbieram na dysku. A tak to wszystkie faktury również papierowe i paragony idą do księgowej.
Kosztów nie zestawiam w excelu ale jeśli mam fakthre elektroniczna to zbieram na dysku.


@notdot: ja zazwyczaj najpierw sprawdzam wydatki na koncie bankowym, a później sprawdzam czy mam wszystkie faktury zakupowe pobrane. Co jeśli pominiesz jakiś wydatek, np. nie dostaniesz faktury przez pomyłkę