Wpis z mikrobloga

Czy komuś działają głośniki z serii #googlehome po polsku? W sieci pełno sprzecznych informacji że niektórym tak niektórym nie, czy należy założyć z góry że nie ma po polsku i c--j? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#google
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wysuszony: Dzięki za info. Kupiłem miniacza, ale mimo wszystko gdzieś zaczynam go szanować nawet po angielsku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dalsze hajsy pójdą w te zabawki bo już chce żarówkę pod to pierwszą kupić ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
U mnie działają po polsku nieprzerwanie od 13 miesięcy. Problem polega na tym, że należę do bardzo niewielkiej grupy osób, którym polski działa. Z tego co wiem, na dzień dzisiejszy nie ma żadnego triku, żeby j. polski uruchomić, działa tylko u tych u których działało i nie grzebali w ustawieniach.
  • Odpowiedz
@Nxtp: do maja tamtego roku jeżeli ktoś miał ustawiony język polski i angielski, głośniki działały po polsku. Później Google wypuściło łatkę i nie można było tego zrobić już więcej. Te osoby które nie zmieniały nic w ustawieniach, tym został j. polski - farciarze. Ja też kupiłem 2 tyg temu mini i wyczekuje na j.polski
  • Odpowiedz