Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Qurvinox: u mnie w lasach to samo ( ͡° ʖ̯ ͡°) była sytuacja, że dzieciak ze wsi wyrzucił śmieci przy samej drodze, która jest dosyć często uczęszczana. Na jego nieszczęście worki były rozerwane a w środku stara koperta zaadresowana do jego matki. Się zdziwili jak do nich policja przyjechała. Haaa tfuuu na takich śmieciarzy (°°
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Qurvinox: panie #!$%@?ć się idzie z tymi śmieciami, tyle fajnych miejsc było, a to dzikich a to "wspólnych" i co? Boiska w śmieciach, miejscówki na ognicho czy coś, w śmieciach, co zamkną jakąś melinę czy wstawią jakieś zakazy to zaraz inna jest melina i a jakże w śmieciach ( ͡° ʖ̯ ͡°) idziesz do sklepu i w rowach co? Śmieci... Nie twierdzę, że hurr durr kiedyś to
@marian1881: Ty był jeden taki potężny wypad, gdzie samochodem wjechałem do lasu i te worki zabraliśmy. Tak to mamy ze sobą dwie reklamówki i tyle co wokół siebie zbierzemy, ale zawsze to coś :3
@Qurvinox: U nas był spory obszar bez ścieżek, a z gęstymi krzakami. Dużo śmieci leżało tam od lat, może dekad. Dużo też lekkich plastików, które przywiał wiatr. Na koniec to ważyliśmy. Nie mam jeszcze podsumowania od organizatora, ale wyszło na oko 200 kg.
@marian1881: My tyle worków w niecałą godzinę bo to głównie butelki z jednego dołka, także zadanie było ulatwione. Worków było 8. 4 ze szkłem, 4 z plastikiem. Razem z lodówką myślę, że waga mogła dobijać 200kg