Wpis z mikrobloga

Cześć Miruny i Mureny

Zamówiłem na aliexpress pokrowiec do Nintendo Switch, a dostałem magnetic gas level indicator, co było dla mnie nieprzyjemnym zaskoczeniem. Założyłem spór, wskazałem, że dostałem X, a zamawiałem Y, wysłałem jako dowód zdjęcie, które dostałem załączam poniżej (oczywiście zdjęcie do Aliexpress nie zostało zanonimizowane, to tak tytułem wstępu).

Co Ali na to?

The package was empty---> Invalid
buyer didn't show the shipping label under the logistics waybill and provide all receiving goods picture as valid evidence
1) Provide all receiving goods picture as valid evidence.
2) Please show us the shipping label under the logistics waybill and expose another logistics waybill under it on the package, which includes the tracking number and package weight. Notices: Do not forge or modify the required evidence.

Co ja na to?

Czego właściwie aliexpress oczekuje od mojej osoby w punkcie 2?
Nie rozumiem tej nomenklatury.

#aliexpress i jeszcze #nintendoswitch, bo pewnie sporo mirków zamawiało te futerały, bowiem była spora promocja na pepperku.
Papilon - Cześć Miruny i Mureny

Zamówiłem na aliexpress pokrowiec do Nintendo Swit...

źródło: comment_1581861277QtGUmEOsMjSNBBCdsYZ9Uu.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Papilon: Przecież package nie był empty tylko goods były invalid. Poza tym masz dać zdjęcie listu przewozowego (psst, sensownie a nie kurfa z metra = zrób pare zdjec)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Papilon: wybrałeś że paczka była pusta a nie była - bardzo nielogiczne, poza tym mają zastrzeżenia do listu przewozowego jak wyżej ci pisałem
  • Odpowiedz
@Gr3gor: Dobrze, więc najlogiczniej będzie zakończyć ten dispute poprzez 'cancel' i założenie nowego, lepiej oznaczonego? Nie pamietam, aby była tam lepsza i precyzyjniejsza kategoria. Przesyłkę odebrałem 11tego, więc mam jeszcze kilka dni customer protection.
  • Odpowiedz
Please show us the shipping label under the logistics waybill and expose another logistics waybill under it on the package, which includes the tracking number and package weight. Notices: Do not forge or modify the required evidence.


@Papilon: chodzi im o label pod naklejką pocztexu.
  • Odpowiedz
@Papilon: pod spodem masz oryginalny sticker, jakiego użył nadawca twojej przesyłki. Później na granicy jacyś ciekawcy grzebali brudnymi łapami w twojej paczce i nakleili polską nakleję.
Ty pisząc do Chińczyka wysyłasz zdjęcie tego polskiego stickera, którego on nie poznaje i prosi o zdjęcie tego drugiego.
  • Odpowiedz