Wpis z mikrobloga

Jak powiedziec dziewczynie ze mi na niej zalezy i chce z nia wejsc w zwiazek. Dzisiaj z nią gadalem i strasznie mnie naciskała zebym powiedzial co czuje. Jako że jestem bardzo slaby w okazywaniu uczuc to powiedzialem tylko ze jest to cos wiecej niz przyjazn i ze bardzo ja lubie. Teraz mam do siebie wyrzuty sumienia ale jakos nie moglo mi przejsc przez usta te magiczne „kocham cie” albo „czy zostaniemy parą” Wydaje mi sie ze ta dziewczyna nie jest dla mnie tzn. podoba mi sie z wygladu i z charakteru ale mamy totalnie odmienne spojrzenie na zwiazki wiec nie wiem czy to wypali a ja nie chce jej skrzywdzic #zwiazki #redpill #randkujzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 8
  • Odpowiedz
@Perthro: to znaczy nie wiem czy to bylo ultimatum ale jak nie powiedzialem jej wprost to widac ze byla lekko wkurzona pod koniec spotkania. Ale umowilismy sie znowu. Czyli co mam nie mowic o uczuciach? To zupelnie nie w moim stylu ale w jej tak skoro tak chciala o tym gadac. Ja dzialam na takim intelektualnie-powierzchownym poziomie a ona na emocjonalno-uczuciowym
  • Odpowiedz