Wpis z mikrobloga

@KondominiumKatoSocjalistyczne teraz zauważyłeś że 8/10 wykopków to autystycy wałkujacy dany temat aż do porzygania? że każdy chce się wybić i dla plusika będzie męczył temat do znudzenia? to jest jak z tymi dziećmi co gnębią swojego kolegę z klasy, wszyscy się uwzięli na jednego słabego dzieciaka i codziennie od rana dopóki nie opuszczą szkoły to go gnębią... a wielu z tutejszych przegrywów właśnie jak się chwalili było ofiarami takiego gnębienia i
  • Odpowiedz
@KondominiumKatoSocjalistyczne: zgadzam się z twoim wpisem.
Sam pomogłem Robertowi i z narzeczoną jak możemy to pomagamy potrzebującym, los się potrafi od nas odwrócić w najmniej oczekiwanym momencie.
Nie patrzę co się dzieje z tymi pieniędzmi, zawsze jestem pełen wiary że pieniądze które zostają wpłacone na fundusz ratowania danej osoby zostaną dobrze rozporządzone, w momencie kiedy wysyłam przelew albo robię dotację schodzi ze mnie myśl że pieniadze mogą zostać przewalone na bioenergoterapię etc.
Jeśli dowiaduję się że pieniądze nie są w odpowiedni sposób zarządzane to poprostu nie pomagam już i tyle.
Robert w głębi serca wydaje mi się być jednak dobrym człowiekiem. Zabłądził, to będzie dla niego lekcja.
Decyzja o ciąży jednakze niezwykle niefortunna. Tutaj zgadzam się z większością
  • Odpowiedz
@KondominiumKatoSocjalistyczne: zgadzam się, dawno nie czułem się tak zniesmaczony jak dzisiaj przeglądając gorące. Dlatego rodzice zawsze mówią, że jak dorośli rozmawiają to dzieci niech idą do swojego pokoju się bawić. Krytyka ojcu może i się należała, ale nabijanie się z Pauliny to już przesada.
  • Odpowiedz
@KondominiumKatoSocjalistyczne: Nie pitol frazesów. Sam go gnoiłeś z wycieczkami osobistymi a teraz spinasz się, bo może rykoszetem dostaniesz. Jak oczekujesz rozgrzeszenia to idź do księdza i się wyspowiadaj.
Cieszycie się z takich wstawek??? To jest normalne?
https://www.wykop.pl/wpis/47374743/antynatalizm-pdk-afera-pomagamypaulinie-robertt196/

To jest już nagonka totalna i ktoś tutaj powinien czasami w pysk dostać.
Ludzie tutaj to jakaś chmara zombie. Wystarczyło napisać: nie pasuje mi to - nigdy więcej
  • Odpowiedz
@jack_: ja p------e... przecież właśnie o tym pisze. Atakowalem go merytorycznymi argumentami, a nie czymś takim co linkujesz. Nie oczekuje rozgrzeszenia, bo jak napisałem postąpiłbym jeszcze raz tak samo.

Mówię przecież zadaliśmy mu czystą śmierć na wykopie, a dzisiaj przyszły sępy i nekrofile pastwiąc się nad jego padliną i to nie jest w porządku.
  • Odpowiedz
@KondominiumKatoSocjalistyczne: Tylko, że głównym prowodyr dalej się w to bawi i nazywa go kłamcą.
https://www.wykop.pl/wpis/47372989/robertt1969-taki-uczciwy-to-moze-odpowiesz-dlaczeg/
Bycie "kłamcą" trzeba niestety w sądzie udowodnić, bo to jest już pomówienie.

Ja również robię print screeny takich padlin. Wspominałem to i wspomnę ponownie. Jestem w stanie poświęcić i nawet 10k zł na prawnika aby co niektórych tutaj oszołomów pociągnąć pod prokuratora.
  • Odpowiedz
Wspominałem to i wspomnę ponownie. Jestem w stanie poświęcić i nawet 10k zł na prawnika aby co niektórych tutaj oszołomów pociągnąć pod prokuratora


@jack_: ale twoje groźby na nikim nie robią wrażenia, a nowyja wrzuca dowody na poparcie swoich słów o ile się nie myle.

Moim zdaniem szkoda twojej kasy i nerwów, ale jakto owsiak mówił, róbta co chceta
  • Odpowiedz
@KondominiumKatoSocjalistyczne: Moim zdaniem bardzo słabo. Gdybyś chciał to rozegrać jak osoba odpowiedzialna, to przepytał byś go w wiadomościach prywatnych. Wtedy miałbyś bardzo dobre dowody jeśli zachowałby się arogancko. Jestem w szoku jak ten pieprzony portal potrafi zgnoić człowieka, gdybym ja dał temu zaczątek to miałbym wyrzuty sumienia jak cholera.

To najbardziej żenująca i antyludzka "afera" jaka kiedykolwiek kręciła się na tym gównie.
  • Odpowiedz
@KondominiumKatoSocjalistyczne: merytorycznie to się wysnuwa podejrzenia bez udziału osób trzecich. Zrobiło się z tego g---o jakich mało. Ciekaw jestem, czy jakby Robert albo Paulina w ramach nagonki popełniła s---------o to by była jakąkolwiek refleksja i dalej wybielanie się "zrobił bym tak samo".
  • Odpowiedz