Wpis z mikrobloga

#afera #pomagamypaulinie

Zamiast starać się go zrozumie-w końcu każdy jest człowiekiem i popełnia błędy, zwłaszcza w tak stresującej sytuacji jaka ma Robert.

Pomoc jakoś to uporządkować- nie kaaddy jestem #!$%@? analitykiem finansowym (jasne nie trzeba mieć studiów do prowadzenia prostych sprawozdań), ale niektorzy serio się na tym nie znają i mogą nawet nie być świadomi takiej konieczności.

To większość "komentujących" aferantow chce po prostu temu gościowi #!$%@? i tyle.
Jeszcze te argumenty, że powinien prowadzić wywiad medyczny przed jakimiś tam biorezonansami itd, no pewnie ze powien, ale powiem wam, że ja jakoś człowiek młodszej daty bym chwytał się czego się da, aby pomóc.

Tonący brzytwy się chwyta, słyszeli kiedys?

No i na dokładkę #antynatalizm bo chora osoba posiada instynkt macierzynski i POWIEDZIAŁA ŻE CHCIAŁBY dziecko.

Poza tym nawet jak płacił za hotel dla siebie i rodziny to co z tego xD

#robertt1969 weź się nie przejmuj, co do grosza się pewnie wszystko nie zgadza (może kupiłeś sobie z żoną obiad czekając na oddziale), ale tylko skrajne mendy Ci tego żałują i wypomna.
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Annaroth: Masz wyprany łeb. on tam nie ma podliczyć wpływów i wypływów microsoftu tylko rozliczyć się z #!$%@? zbiórki . Ps studiował na uniwersytecie ekonomicznym w poznaniu to chyba umie wykonać tak proste obliczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zamiast starać się go zrozumie-w końcu każdy jest człowiekiem i popełnia błędy, zwłaszcza w tak stresującej sytuacji jaka ma Robert.


@Annaroth: to niech się przyzna do ich popełnienia. Niech powie, że sami wymyślili jakieś dziwne "zabiegi" czy suple, a nie gada że to lekarze zlecali, ale nie powie jacy. Biedny Robson, ludzie zadają pytania czemu coś kupował to zamiast odpowiedzieć to zgłasza wpis do moderacji, bo ktoś dał fakturę z
  • Odpowiedz
@oregon24: ale ja nigdzie nie napisałem że ma się nie przyznać, o co ci chodzi? Ja apeluje o zrozumienie i tyle.

@Amerykanski-Naukowiec: czemu się odzywasz się jak dorośli rozmawiają? Wstydu nie masz.

@matixrr: niewątpliwie masz rację że gdyby się przyznał do błędów to byłoby znacznie latwiej, ale może on nie uważa (jeszcze), że popełnił błąd? W komentarzach
  • Odpowiedz
@Amerykanski-Naukowiec: przecież ja pije do twojej osoby jaka prezentujesz na wykopie, jesteś dnem moralnym, niedowartościowanym małym skurkowancem. A przynajmniej taki wizerunek piszesz sobie na wykopie, ciężko cię brać na poważnie smyku
  • Odpowiedz
@Amerykanski-Naukowiec: Uderz w inna nutę jak chcesz aby twoje było na wierzchu.

Zakładając że jednak na rl też jesteś toksykiem to życie prędzej czy później cie zweryfikowuje.

Człowiek sukcesu, 800zl dziennie a po godzinach leczy kompleksy w internecie xD
  • Odpowiedz