Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@l4ngu5t4: nie do końca bo wynajmuję tylko ten pokój i nie miałbym gdzie trzymać tych biurek xD więc biurka zostały a i więcej miejsca się zrobiło dzięki takiemu rozwiązaniu; co do lakieru to nie jestem pewien bo mój współlokator go kupował, ale wydaje mi się że jakiś najtańszy przezroczysty lakier do drewna :)
@MPTH kurde, zainspirowałeś mnie, zaraz zamawiam osbe i kantówki, będę miał co robić na weekend xD tylko jestem jeszcze ciekaw jak ten lakier się sprawuje, czy nie matowieje i nie robią się rysy jak coś przesuwasz
@l4ngu5t4: mi tą płytę wycieli od razu w castoramie, papierem ściernym zaokrągliłem tylko te rogi gdzie najczęściej się dotyka rękami ( ta strona od ściany została taka jak była). W moim przypadku lakier nie zmatowiał, żadnych rys nie widać, mimo wszystko powierzchnia nie jest zbyt równa jeśli chciałbyś napisać coś na pojedynczej kartce to nie da rady :P
@l4ngu5t4: Kurczę nie wiem czy ci się to uda te dziur bywają naprawdę głębokie, ja malowałem go chyba z 4 razy i waliłem grubo lakieru w te miejsca a i tak jest nierówno XD ale próbuj, życzę powodzenia ;) ja robiłem to dosyć prowizorycznie używając tylko papieru i pędzla xD

@CJzSanAndreas: Nie tylko lubię anime, lubię też całą subkulturę z nim związaną :) Można z niej wyciągnąć naprawdę wiele wartościowych rzeczy, szkoda że wiele osób się jej boi.